Myślę o sklepie internetowym

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
antonina

Re: Myślę o sklepie internetowym

Post autor: antonina » 13 lip 2015 08:27

a zastanawialas sie nad takimi produktami z chin? tak tylko zeby rozszerzyc działalność? ja znalazłam np tu izch.pl świetną ofertę na import ciuchów i butów :) ale to tylko czesc bo tak naprawdę wszystko można sprowadzać :)

Awatar użytkownika
Agnieszka81

Post autor: Agnieszka81 » 31 mar 2016 22:52

Witam, mam kilka pytań związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego. Przede wszystkim szukam firmy, która mogłaby zająć się jego założeniem oraz wdrożeniem odpowiedniego oprogramowania, z którego pomocą mógłabym w łatwy i przejrzysty sposób zarządzać e-sklepem. Szukam firmy z Norwegii, ponieważ w tym kraju mieszkam. Z tego co zdążyłam wyszukać w Internecie, to tego typu usługi oferuje między innymi firma Ideo Solutions AS, to Agencja Interaktywna. Co więcej, to norweski oddział polskiej firmy Ideo Sp. z o. o.. Jak oceniacie ten wybór? ;)

dolo
Kontakt:

Post autor: dolo » 02 kwie 2016 01:13

Mam świadomość, że konkurencja jest ogromna jednak chciałabym założyć sklep z najlepszą biżuteria na rynku

Tonny24
Kontakt:

Post autor: Tonny24 » 05 kwie 2016 13:28

tylko pytanie co by tu sprzedawać ja na naszym rynku istnienie takie przesycenie wszystkim

jadzia

Post autor: jadzia » 12 kwie 2016 21:09

Zgadzam się z @Tonny24 na rynku jest praktycznie wszystko. Ogólnie pomysł fajny, ale trzeba mieć dobry plan na biznes. Z własnego doświadczenia wiem, że warto sprowadzać towar z Chin. Podsyłam link do artykułu, który mi bardzo pomógł - http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac ... row-z-chin Może i Tobie się przyda.

Pomowrok

Post autor: Pomowrok » 14 kwie 2016 11:05

Też myślałem, że sklep internetowy to prosta sprawa, ale nie do końca. Też trochę pracy przy tym trzeba, a nie zawsze dobrze na tym wychodzimy.

Mother20133

Post autor: Mother20133 » 14 kwie 2016 12:26

to prawda, biznes internetowy jest bardzo trudny, choc na poczatku moze wydawac sie inaczej. No bo tak naprawde musisz swietnie znac sie na informatyce i programowaniu. Ja to nie jestem fanka oddawania tych rzeczy w rece innych osob. Roznie sie to konczy. Najlepiej samemu zadbac, a przeciez panskie oko konia tuczy :) ale to niestety nie jedyny problem. Jest duza konkurencja i przez to trudno zdobyc potencjalnych klientow

malg_les

Post autor: malg_les » 28 kwie 2016 20:10

Pomysł bardzo ciekawy, myślę że pójdziesz w dobrym kierunku. Ale wiesz, że reklama dźwignią handlu? Musisz już teraz pomyśleć o promocji. Co z tego, że będziesz miała piękny sklep internetowy i super produkty jak nikt do Ciebie nie trafi. Ostatnio czytałam bardzo ciekawy artykuł na temat reklamy w internecie.

vikav

Post autor: vikav » 05 maja 2016 18:56

Pomysł bardzo dobry, warto, abyś skorzystała z pasejo.pl to Darmowe oprogramowanie e-commerce.
Posiada ono wiele funkcji, które wspomagają sprzedaż, za darmo masz tam także integracje z systemem do fakturowania, drukarką fiskalną, systemem magazynowym. Dużo możliwości dla prowadzących sklep internetowy.

Parabellum

Post autor: Parabellum » 09 sie 2016 08:28

Sklep internetowy z biżuterią? Konkurencja jest całkiem spora, dlatego też trzeba to dobrze przemyśleć. Zobacz jak robią to największe i najlepsze sklepy, takie jak apart czy silveris.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”