Myślę o sklepie internetowym

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Marrgo

Re: Myślę o sklepie internetowym

Post autor: Marrgo » 01 cze 2015 10:24

Sklep w necie to dobry pomysł, tylko trzeba mieć dobre zniżki w hurtowniach, inaczej to ciężko się przebić.

Mariota

Post autor: Mariota » 03 cze 2015 17:09

Jak wszystko dobrze zorganizujesz to może być to dobry pomysł. Weź pod uwagę to w czym wyślesz te wszystkie rzeczy. Ja widziałam że ta firma twojeopakowania.pl. Zajmuje sie sprzedażą opakowań. Może u nich udało by Ci sie to kupić.

natalia.deresz
Kontakt:

Post autor: natalia.deresz » 08 cze 2015 12:52

Przede wszystkim w Internecie już nie ma miejsca na konkurowanie ceną, bo na allegro i tak wszystko jest taniej niż Ty masz ceny od hurtowni.
Posiadając sklep internetowy trzeba się czymś wyróżnić, nie musi to być innowacyjny produkt, można wyróżnić się w innym sposób. W przypadku sklepu z zabawkami mogą to być pomysły na zabawy edukacyjne z zabawkami ze sklepu lub filmy prezentujące jak takie zabawy mogą przebiegać. Albo zaoferowanie klientom długiego czasu na zwrot towaru np. 30 dni. Można w różny sposób angażować użytkowników i zazwyczaj takie sklepy, które mają ciekawy pomysł, mają unikalną wartość sprzedają lepiej niż te z najniższą ceną, a jeśli chodzi o chiny większość zabawek jest stamtąd, więc nie ma czym się przejmować ...

Monia222

Post autor: Monia222 » 11 cze 2015 22:09

Uruchomienie sklepu internetowego nie stanowi problemu. Towar można ściągnąć np. z Chin czy od dystrybutorów w Polsce. Problemem jest "wybicie się w internecie" spośród setek firm oferujących zabawki. Raczej należy nastawić się na sprzedaż na rynku lokalnym a sklep internetowy może stanowić uzupełnienie.

Ytyzelan

Post autor: Ytyzelan » 24 cze 2015 08:59

ja tez myslalem o takim sklepie i w koncu wprowadzilem to w zycie a to wszysko dzieki temu ze ukonczylem szkolenia sprzedażowe teraz wszystko jest dla mnie jasne i nie jest to dla mnie trudne, takie szkolenia naprawdę pomagaja.

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 26 cze 2015 16:29

Ja myślę o zostaniu dystrybutorem w sklepie juventas. To sprzęt do rehabilitacji i wyposażenia gabinetów. Tego na rynku moim zdaniem ciągle brakuje. Można by było zarobić.

wika

Post autor: wika » 06 lip 2015 13:36

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł na biznes. Pamiętaj jednak, ze dobra strona to podstawa i trzeba o nią zadbać od samego początku. nie da sie ukryć, że ludzie patrzą w pierwszej kolejności na wygląd a potem na to co jest na stronie... Zobacz sobie ile kosztuje strona internetowa i pomyśl jak miałaby wyglądać. Na pewno warto zlecić to profesjonalistom z dużym doświadczeniem a nie pierwszej lepszej osobie, która chce zrobić stronkę za grosze.
Ostatnio zmieniony 09 lip 2015 11:37 przez wika, łącznie zmieniany 1 raz.

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 06 lip 2015 16:08

Sklep internetowy to bardzo dobry pomysł, jednak nie można oczekiwać, że się go otworzy i już będzie się sprzedawać. Niestety tu potrzeba czasu i dobrego marketingu.

agniszka

Post autor: agniszka » 09 lip 2015 14:08

Sklep internetowy to dobry pomysł, szczególnie gdy możemy sprzedawać rzeczy dużo drożej niż cena hurtowa dlatego ja zdałam się na firmę izch.pl która importuje towar z Chin do Polski. Szuka ona dla mnie producentów, którzy są w stanie sprostać moim wymaganiom co do jakości wykonania rzeczy, negocjuje atrakcyjne ceny, sprawdza towar i dba aby dotarł jak najszybciej do Polski.

kasia40

Post autor: kasia40 » 09 lip 2015 16:44

sklep internetowy to ciekawy pomysł, ale jest jeden mankament, kapitał no chyba że, ma działać na zasadzie dodatkowego zarobku, chciałam początkowo też otworzyć taki sklep z chemią niemiecką ale szybko mnie od tego odciągnięto ponieważ jest za duża konkurencja. Potem z mężem chcieliśmy otworzyć sklep z akcesoriami wędkarskimi (mąż fan łowienia):) i też zrezygnowaliśmy za duże koszta. Jeżeli ktoś ma spore zaplecze finansowe na chude miesiące to spróbować można, kto nie ryzykuje ten nie ma.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”