Mały magazyn

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
vikav

Re: Mały magazyn

Post autor: vikav » 16 paź 2017 20:24

W małym magazynie świetnie sprawdzi się regał magazynowy metalowy.
Tego typu regały można dowolnie konfigurować. W przypadku, kiedy nie dysponuje się dużą powierzchnią magazynową takie rozwiązania dają dużo możliwości na składowanie towarów.

malla

Post autor: malla » 17 paź 2017 21:37

Bez względu na wielkość magazynu warto zainwestować w dobrej jakości wyposażenie, które nie tylko będzie funkcjonalne ale także bezpieczne dla użytkowników. Najwyżej klasy regały do magazynu proponuje firma Metal Sistem. Wieloletnie doświadczenie w branży, szeroki asortyment i atrakcyjne ceny to to co wyróżnia ich ofertę.

kewlar

Post autor: kewlar » 29 paź 2017 20:43

Podstawa to dobry projekt takiego budynku, często przecież w magazynie znajduje sie i siedziba firmy z biurem - wizytówka dla kontrahentów i klientów. Optymalne konstrukcje od lat wprowadza na polski rynek figura.team - współpracują z najlepszymi i korzystają z wypracowanych rozwiązań łącząc estetyczny wygląd z nowoczesna technologia.

berekatka

Post autor: berekatka » 25 lis 2017 14:55

A jak chcesz postawić ten magazyn? Pewnie z gotowych elementów, opartych o stalową konstrukcję? Z tego co wiem, to moi sąsiedzi zamawiali metalowe konstrukcje i z tego robili szkielet, do którego mocowane były ocynkowane blachy. Takie rozwiązanie by spełniło Twoje oczekiwania?

tomcio988

Post autor: tomcio988 » 03 lut 2018 02:50

Zarówno w małym jak i dużym magazynie niezbędne do przechowywania produktów będą regały magazynowe. Jeśli mówisz o małym magazynie takie regały mogą Ci się przydać. Można na nich przechowywać nawet detale o większej wadze, a wszystko dzięki wzmocnionej konstrukcji. U mnie sprawdzają się one do przechowywania kartonów z gotowymi wyrobami - myślę, że do takich potrzeb będą jak znalazł ;)

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 09 lut 2018 12:17

Jeśli magazyn tego typu byłby odpowiednio wyposażony to z pewnością plan się sprawdzi. :) Magazyn powinien być funkcjonalny i dostosowany do różnego typu klientów. Jedni mogą potrzebować odpowiednich, metalowych regałów na przetrzymanie swoich przedmiotów, dla kolejnych postaci z kolei niezbędne mogą się okazać szafki metalowe, również na akta. Ostatnio zaopatrywałem swój magazyn w artykuły tego typu.

Chylon

Post autor: Chylon » 14 mar 2018 22:14

Magazyn, bez względu na wielkość powinien być zaopatrzony w odpowiednią klimatyzację i systemy chłodnictwa. W końcu w dobry sposób mogą one wpłynąć na przetrzymywane przez nas produkty, ich jakość i przydatność. ASC z Warszawy, czyli Automatyka Systemów Chłodniczych zaopatrzyła mnie w tego typu elementy. Bardzo wspomogły one działanie naszej firmy. :)

Nati89

Post autor: Nati89 » 20 kwie 2018 22:38

Mam już magazyn natomiast teraz chcę wdrożyć dobre oprogramowanie które usprawni pracę tego działu. Co myślicie o tych systemach https://erpnav.pl czy są warte uwagi i zakupu? Zależy mi na nowoczesnych technologiach które sprawnie działają.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”