jak założyć działalność

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
beniula

jak założyć działalność

Post autor: beniula » 31 sty 2011 06:49

Kurcze, jakoś się boję tego wszystkiego, waham się i nie wiem co mam zrobić, a jak nie wypali, :( czy w każdej chwili można zrezygnować z działalności :?:

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Re: jak założyć działalność

Post autor: Lila-Art08 » 31 sty 2011 08:22

Beniula nie możesz podchodzić do tego z negatywnym nastawieniem!!!
Pewnie że się uda-dlaczego ma się nie udac??
czasem będzie trudno, nawet bardzo, czasem bedziesz miała ochote rzucić to i zacząć sprzedawać w sklpei mięsnym byle nie mieć na głowie faktur, księgowej i tego wszystkiego. Jesli jednak po pewnym czasie stwierdzisz że to jednak nie to to zawiesisz lub zamkniesz działalność a i tak zyskasz nowe doświadczenia.
A powiedz co teraz porabiasz? masz dzieci?

beniula

Post autor: beniula » 31 sty 2011 12:29

witaj
Przede wszystkim to dziękuje za miłe słowa otuchy, jestem bezrobotna na utrzymaniu męża, mam 35 lat i 3 synów w wieku 13, 8 i 6 lat , i wcale nie jest tak lekko z jednej pensji utrzymywać rodzinę , dlatego też chciałabym coś zmienić w swoim życiu, i przy tym zarobić. Niemniej nie pracowałam od wielu lat, wychowywałam dzieci, i może dlatego jestem pełna obaw. Gosiu( bo chyba tak masz na imię) jesteś wspaniałą osobą, i cieszę się że na Ciebie trafiłam, a wszystko dzięki "chwili dla ciebie" . POZDRAWIAM, Beata.

Awatar użytkownika
Lila-Art08

Post autor: Lila-Art08 » 01 lut 2011 19:33

Basiu dziekuje Ci bardzo;-))

trzymam za Ciebie mocno kciuki;-)
jutro w gazecie prawnej jest płyta-jak dostac kasę na rozpoczęcie działaności.Jesli jestes bezrobotna to warto ubiegac się o dotację.

curly
Kontakt:

Post autor: curly » 03 lut 2011 15:57

Lila-Art08 pisze:Basiu dziekuje Ci bardzo;-))

trzymam za Ciebie mocno kciuki;-)
jutro w gazecie prawnej jest płyta-jak dostac kasę na rozpoczęcie działaności.Jesli jestes bezrobotna to warto ubiegac się o dotację.
Dotacje z PUP na razie wstrzymane! Decyzja jest "70% mniej środków dla PUP". 30% starcza na pokrycie staży a one są priorytetem. Po kasę do WUPów lub instytucji rozdzielających pieniądze z Programów Operacyjnych albo bezpośrednio z Unii.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 26 lis 2013 20:10

Co myślicie o tworzeniu projektu organizacji ruchu. Myślę że biznes bardzo dobry, w szczególności, że ciągle są jakieś przebudowy dróg i trzeba takie projekty wprowadzać.

natalia.k

Post autor: natalia.k » 03 gru 2013 12:05

Rzeczywiście negatywne nastawienie na pewno nie pomoże :) Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z fachowej pomocy. Ja bardzo sobie chwalę swoją księgowość . Wiem, że to dodatkowe koszty, ale jeśli korzystasz z dofinansowania albo możesz sobie na to pozwolić, to może warto się nad tym zastanowić? Często też takie biura mają zniżki dla osób zakładających działalność, a przeprowadzają praktycznie przez cały proces. Jeśli więc przerażają Cię formalności, może to jest wyjście dla Ciebie?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 06 gru 2013 12:25

Muszę zrobić salę konferencyjną w swojej firmie. Muszę zakupić krzesła i stoły konferencyjne. Słyszałam że ta firma krzeslabankietowe.pl ma bardzo atrakcyjną ofertę. 3 lata gwarancji, duży wybór krzeseł i stołów. Jak myślicie? :thumbup:

Marrgo

Post autor: Marrgo » 11 lip 2014 09:52

I co otworzyłaś tą działalność?

jania89

Post autor: jania89 » 13 lip 2014 20:43

Też jestem ciekawa czy się udało:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”