busy do Niemiec

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
berekatka

busy do Niemiec

Post autor: berekatka » 28 lis 2017 09:01

Cześć
Poratujcie proszę! Szukam przewoźnika,z którym nawiążę współpracę. Chodzi mi busy do Niemiec. Chcę regularnie przewozić kilka, czasem kilkanaście osób w tych samych ustalonych dniach tygodnia. Macie kogoś sprawdzonego?

gosh

Re: busy do Niemiec

Post autor: gosh » 29 lis 2017 14:52

Do Niemiec jechałam kiedyś Polskim Busem.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 19 sty 2018 20:57

Nie lubię takich masowych autokarów. Jest moim zdaniem za dużo ludzi w jednym miejscu na tak długim odcinku. Wolę mniejsze w których podróż jest dużo bardziej komfortowa. Jest znacznie więcej miejsca na nogi.

Awatar użytkownika
milena915

Post autor: milena915 » 14 kwie 2018 13:09

Jeżeli chcecie jechać do większego miasta i nie przeszkadza Wam podróż z innymi pasażerami, są regularne przejazdy PKP czy PKS-em. Oczywiście pozostaje też kwestia dojazdu do dużego dworca, skąd takie busy odjeżdżają. Większą wygodę będziecie mieć wybierając firmy oferujące przejazdy mniejszymi busami, jak na przykład piatkabus.pl. Ta konkretna firma oferuje przejazdy bardzo wygodnymi, niewielkimi busami. Moglibyście więc zarezerwować cały pojazd. Oczywiście WiFi i tablety w standardzie. Moim zdaniem olbrzymią zaletą tego przewoźnika jest to, że oferują przejazdy "od drzwi do drzwi". Moglibyście więc zamówić odjazd z wygodnego dla Was miejsca, a i punkt docelowy byłby dokładnie taki, jaki zechcecie. Odpadałby więc problem dojazdu do dworca, a więc o wiele większa wygoda dla Was.

Awatar użytkownika
jegowy

Post autor: jegowy » 25 kwie 2018 20:45

Tak, mniejsze busy to według mnie większy komfort jazdy. Ważne jest też umiejscowienie foteli, same fotele, to ile mamy miejsca, czy taki bus ma klimatyzację czy chociażby WIFI. Ja korzystam z oferty Juzwa. Kursy do Niemiec i Holandii wykonywane są codziennie. Więc nie musimy się martwić o terminy. Warto jednak wcześniej zarezerwować sobie miejsce. Wracając jeszcze do samych przejazdów, kursują one z praktycznie wszystkich większych miast i okolic na południu Polski.

zdetka

Post autor: zdetka » 28 kwie 2018 07:18

Ja szukając połączenia do Niemiec, konkretnie do Berlina znalazłam ofertę Ekspres Bus. I muszę przyznać, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Gdybyście również byli zainteresowani, to możecie przejrzeć ich ofertę. Bilet kosztuje tylko 85zł, a dużym plusem jest także doświadczenie kierowców.

Loomlor

Post autor: Loomlor » 31 maja 2018 20:24

Wydaje mi się, że tego co zauważyłam, że jeśli chodzi o busy do Niemiec Opole Wrocław Katowice to miasta z których najczęściej one jeżdżą. Czy mam rację? Może się mylę, bo dopiero niedawno zaczęłam się tym interesować więc jeśli tak jest to mnie poprawcie

jaro443sw

Post autor: jaro443sw » 07 cze 2018 10:18

Z tego co wiem to na polskim rynku mnóstwo jest takich busów.

Clary084

Post autor: Clary084 » 15 cze 2018 18:49

Wybór busa jako środka transportu do Niemiec to bardzo korzystna opcja. Przede wszystkim przejazd busem jest znacznie tańszy niż np. samochodem czy samolotem (http://www.ekspresbus.pl/do-berlina). Jedzie się w komfortowych warunkach, a przystanków jest tylko kilka, dzięki czemu bus nie staje co chwila i nie wydłuża się czas jazdy. Wystarczy tylko sprawdzić rozkład, wybrać dogodną godzinę i zarezerwować bilet. Jest to świetna opcja dla osób, które akurat wybierają się do Niemiec w celach zarobkowych.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 02 lip 2018 18:23

Pamiętajcie, że w takich sytuacjach zawsze kluczową rolę odgrywa bezpieczeństwo Wasze i innych uczestników ruchu drogowego. Jeśli mówimy o transporcie ciężkim, to szczególną uwagę zwróćcie na opony dostawcze. Jeśli nie wybierzecie odpowiednich, to sami narażacie się na poważniejsze problemy. Pamiętajcie o tym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”