Strona internetowa pomysł na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
klara1

Re: Strona internetowa pomysł na biznes

Post autor: klara1 » 31 lip 2017 07:49

Koniecznie zastanówcie się nad stroną internetową, to w dzisiejszym świecie konieczność nad koniecznościami.

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 11 paź 2017 12:23

Oczywiście, że tak. Na tego typu stronach zarabia się głównie na reklamach, jednak oczywiście strona musi mieć najpierw odpowiednią liczbę wyświetleń, aby ktokolwiek chciał na niej umieścić swoją reklamę. W pierwszej kolejności warto poszukać firmy, która tworzy takie strony www naprawdę profesjonalnie, a w dodatku będzie w stanie Ci doradzić w różnych aspektach. Bardzo ważny też jest sam pomysł, jeśli trafisz akurat w potrzeby osób przeglądających strony w internecie bądź rozpoczniesz jakąś tematykę, na którą jest zapotrzebowanie, to na pewno szybko odniesiesz sukces.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 18 paź 2017 11:28

Coraz więcej biznesmam na stronie. Widać to po wpisach, ze strona ta ciągle żyje. Pomysł na biznes, warto się nad tym zastanowić, może to wypalić.
Biznes forum

zdetka

Post autor: zdetka » 22 lis 2017 16:52

Również uważam, że to mógłby być klucz do sukcesu. Szczerze mówiąc to sama zastanawiam się nad założeniem własnej strony internetowej, znalazłam tanie strony www https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ i myślę, że na początek to bardzo dobry wybór. Tylko proszę powiedzcie mi, czy znacie tą firmę? Oglądałam ich dotychczasowe realizacje i muszę przyznać, że są bardzo dobrze wykonane.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 02 gru 2017 21:35

Jak zlecacie komuś robienie strony nie kierujcie się tylko ceną bo my tak raz zrobiliśmy i potem robiliśmy bardzo szybko kolejną stronę w innej firmie i tutaj akurat mogę odesłać do strony internetowe Warszawa - https://www.broker-media.pl/ w Broker Media o tyle było fajnie, że bardzo dobry kontakt, sporo sugestii no i dostaliśmy dokładnie to co chcieliśmy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”