Jak otworzyć sklep internetowy

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Roberto

Jak otworzyć sklep internetowy

Postautor: Roberto » 02 wrz 2016 17:44

Jak otworzyć sklep internetowy i jak na nim można zarabiać. Gdzie się reklamować i na jaką branżę postawić. Mam takie dylematy i jakoś jestem w kropce. Może mi podpowiecie, jak to się robi, aby osiągnąć sukces?

Katerina21

Re: Jak otworzyć sklep internetowy

Postautor: Katerina21 » 13 wrz 2016 10:54

Moim zdaniem przede wszystkim warto tutaj postawić na odpowiednią platformę, która się przede wszystkim nie zawiesza, a tym samym nie zraża klientów. Świetnym przykładem jest tutaj bez wątpienia magento sklep internetowy. Decydując się na taką opcję, uzyskujemy dostęp do szeregu narzędzi, za sprawą których mamy możliwość nie tylko wybrania ciekawej wersji graficznej, ale co więcej możemy także skorzystać z licznych narzędzi marketingowych, za sprawą których zaistniejemy w sieci.

justi

Postautor: justi » 20 wrz 2016 11:03

Jest wiele gotowych platform, z których możesz skorzystać. Najważniejszy jest pomysł ja ci proponuje branżę elektroniczną np. telefony, części do telefonów. Jeśli chodzi o system płatności to świetny jest dotpay. Według mnie ta branża się rozwija i nie będzie ryzyka. Jeśli chodzi o reklamę to przede wszystkim pozycjonowanie- wtedy zostaniesz szybciej zauważony przez potencjalnych klientów.

mamcia78
Kontaktowanie:

Postautor: mamcia78 » 24 wrz 2016 23:02

Otworzenie sklepu internetowego, to ciężka praca,tak samo, jak jego reklama, by osiągnął jakieś zyski.To nie jest takie proste i wymaga czasu.. W pracy coś mówili na temat reklamy w adwords http://www.valhalla.pl/adwords-kurs/ Na adwordsie można całkiem dobrze zarobić, pod warunkiem, że sklep mamy odpowiednio przygotowany pod niego :-)

re-natka1
Kontaktowanie:

Postautor: re-natka1 » 25 wrz 2016 23:44

Pomyśl przede wszystkim o platformie sprzedaży, którą będzie można łatwo optymalizować i pozycjonować. Bez konkretnej reklamy nic nie zdziałasz w ecommerce. Poczytaj jak się robi SEO na https://mediaclick.pl/.

agrafka13

Postautor: agrafka13 » 30 wrz 2016 09:20

Ludzie kupuja emocje i jak otworza paczke od ciebie musza miec efekt wow. Mozesz zrobic fajne etykiety do produktów albo fajne pudelka i ładnie popakowac

ong1599623

Postautor: ong1599623 » 09 gru 2016 10:09

:clap: :clap:
Thanks to a very

karolinakarolinah

Postautor: karolinakarolinah » 12 gru 2016 09:51

Dodam jeszcze coś od siebie ;) Moim zdaniem warto wejść w niszę, jak się otwiera sklep internetowy, bo zwyczajnie jest mniejsza konkurencja. Warto się jest tez postarać o dofinansowanie z UE czy UP. Dzięki temu możesz mieć chociażby super grafikę. JEśli dopiero zaczynasz, to moim zdaniem lepiej założyć sklep na abonament, bo dostajesz gotowe narzędzie do sprzedaży. Polecam z własnego doświadczenia Sky-Shop. Mają najlepszą obsługę klienta :D Potem postaraj się wykreować markę w kanałach, gdzie spotkasz swoich odbiorców. Na pewno na fb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzeniu sklepu przeczytaj ten poradnik: https://sky-shop.pl/poradnik-jak-zalozyc-sklep-internetowy. Wszystkie rzeczy eksperci fajnie tłumaczą ;)

TeresaKuwera

Postautor: TeresaKuwera » 14 gru 2016 12:56

Przy założeniu sklepu warto dbać o dobry kontakt z klientami, w związku z czym warto być na portalach społecznościowych i rzeczywiście na nich działać :)

agati866

Postautor: agati866 » 10 sty 2017 13:43

Ja mogę Ci tylko polecić pasejo.pl. Jest to platforma, na której założysz swój sklep internetowy za darmo. Na początek lepiej pieniądze przeznaczyć na reklamę.

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”