Myślę o założeniu porównywarki internetowej?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Awatar użytkownika
Olga_W

Myślę o założeniu porównywarki internetowej?

Post autor: Olga_W » 30 sie 2016 14:22

Myślę o założeniu internetowej porównywarki cen takiej jak ta: http://sklep-outlet.pl/. Co myślicie o takim pomyśle? Czekam w na Wasze opinie Biznes Mamy :)

Biznestata

Re: Myślę o założeniu porównywarki internetowej?

Post autor: Biznestata » 30 sie 2016 14:45

Każdy pomysł może być dobry i ten też może jest znakomity tylko jest jedno ale, jak chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów? To jest problem! Masz pomysł na dotarcie do ludzi, którzy są zainteresowani takimi zakupami? Może masz jakieś forum, albo jakąś grupę znajomych na portalu społecznościowym, wówczas będzie łatwiej. Wyobraź sobie, że jestem administratorem tego forum i staram się zainteresować aktywne biznesmamy możliwością darmowego e-learningu języka angielskiego, który od kilku dni mamy dla aktywnych. Jakoś szału tutaj nie widzę, no owszem kilka osób, ale żeby jakieś tłumy, nic z tych rzeczy, choć na forum jest sporo ludzi. Może wszyscy tutaj mówią po angielsku i taki e-learning ich totalnie nie interesuje. Sam się zastanawiam jak to jest?
Biznes

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”