Pomysł na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Beti78

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Beti78 » 10 kwie 2016 21:44

Myślę, że dobrym pomysłem jest franczyza, polecam prężnie rozwijające się sieć pizzerii http://www.biesiadowo.pl/
Firma zapewnia pomoc oraz pełne wsparcie podczas otwierania lokalu. Pomagają przy prowadzeniu działalności i franczyzobiorca może liczyć na darmowe szkolenia personelu. Od firmy otrzymujecie starannie wyselekcjonowane wysokiej jakości produkty w bardzo korzystnych cenach. Biznes z tą siecią to czysta przyjemność.

arlett

Post autor: arlett » 17 kwie 2016 20:07

rimmha pisze:Z początku nie wierzyłem w to, że mój pomysł na biznes "wypali". Wypalił, a zyski nie są małe. Linia produkcyjna cały czas się "rozrasta", grono pracowników także. W pierwszej kolejności musimy uwierzyć w siebie.
To tylko pogratulować :) Gdybys potrzebowała jakiś części do taśmy produkcyjnej to mogę polecic ta firmę kopalmat.pl Można u nich zamówić krążniki, taśmy transportowe itd. Ceny są przystępne a części bardzo dobrej jakości.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 18 kwie 2016 09:30

Własny biznes to wyzwanie dla wszystkich, dużo trzeba spełniać kryteriów, aby dobrze wyjść na tym. Trzeba mieć strategię na dobre i złe dni. Jak ma być to lokalny biznes to warto też pomyśleć o dobrym wyglądzie tego miejsca pod względem estetyki. Tematyka działalności, jednak nie każdy ma do tego głowę wtedy zachęcam do przekierowania się z tym problemem do 370studio.pl , która zajmuje się wszystkim od podstaw. Wnętrze na pewno będzie wtedy piękne.

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 20 kwie 2016 09:07

Prowadzenie biznesu nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Sam pomysł to nie wszystko. Trzeba jeszcze zadbać o klientów, czyli wszelka forma reklamy, miejsce, odpowiedni towar jak się ma sklep, zaś jak produkcję, to maszyny, półprodukty, itp. itd.
Warto też pamiętać (bo często zapominamy o tym na początku) aby odpowiednio oznakować wyjścia ewakuacyjne, zabezpieczyć w gaśnice dany punkt, no i przeszkolić pracowników pod kątem bhp. Kompleksowo obsługuje (również w odzież roboczą) firma NoFire Usługi BHP i PPOŻ .

gosh

Post autor: gosh » 21 kwie 2016 10:51

Sam pomysł jest najważniejszy, ale pieniądze na ten biznes też trzeba mieć. Trzeba przejrzeć opcje finansowania. Może to nakłoni nas do założenia własnej firmy.

ZenobiKenobi

Post autor: ZenobiKenobi » 21 kwie 2016 14:52

Fajnym pomysłem jest franczyza szkoła językowa dla dzieci.
Więcej informacji: http://www.malalingua.com.pl/franczyza/12-franczyza

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 21 kwie 2016 20:58

agniszka pisze:A co myślicie o mporcie z USA[/url]? Dobry pomysł, opłaca się? Moja siostra chcę założyć swój sklep internetowy i rozważa właśnie taką myśl. Teraz towar z Chin nie jest już tak dobrze odbierany... A wiadomo jakość jest najważniejsza.
Zależy jaki towar chcesz importować, ale wszystko wiąże sie z opłatami oraz dodatkowymi formalnościami np. księgowymi. Tutaj masz artykuł na temat rozliczania importu z Chin http://pomoc.wfirma.pl/-jak-zaksiegowac ... row-z-chin

CzystaMoc

Post autor: CzystaMoc » 25 kwie 2016 14:15

Krążę po internecie i szukam pomysłów na biznes, ostatnio trafiłam na - szynka bez konserwantów i muszę stwierdzić, że byłam mocno zaskoczona - sprzedawać mięso przez internet - ciekawe ;)

Tessa

Post autor: Tessa » 25 kwie 2016 21:48

Sprzedaż szynki bez konserwantów przez internet? Przecież to w trakcie składowania/transportu się zepsuje. Jakoś tego nie widzę...

green.eyes87

Post autor: green.eyes87 » 30 kwie 2016 23:37

Czasem gdy nie ma zbyt pewnego pomysłu warto zdać się na przetarte szlaki... I może skorzystać z franczyzy? Tym bardziej, że baza jest bardzo rozwinięta i jest z czego wybierać. Zobaczcie tutaj: franczyzawpolsce.pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”