Pomysł na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
biedroska

Re: Pomysł na biznes

Post autor: biedroska » 20 sty 2017 15:37

Znajdz to co lubisz robic i zainwetuj w to. Nie ma sensu kombinowac z czyms dziwacznym, moim zdaniem. Ja zainwestowalam w maszyny do szycia i hafciarke Bernina i rozkrecam swoj biznesik. Uwielbiam szyc, od kiedy pamietam robie to hobbystycznie. Juz pierwsze pieniazki zarobilam i radosc jest ogromna.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 22 sty 2017 19:39

Pomysłów na rozpoczęcie działalności jest wiele, lecz nie zawsze są one dobre. Warto przed wyborem przebadać rynek i dopiero coś ciekawego wybrać. Warto zerknąć sobie na propozycje na assay.pl. Moim zdaniem zbadają pod kątem powodzenia biznes w Twojej lokalizacji.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 27 sty 2017 17:43

A ja chciałabym iść do policealnej szkoły charakteryzacji i efektów specjalnych w Warszawie, żeby potem pracować przy takich produkcjach jak Twoja twarz brzmi znajomo. Moja koleżanka właśnie tam chodziła, potem założyła własny biznes i żyje nieźle własnie z tego typu zleceń. Co o tym myślicie?

Sabina30

Post autor: Sabina30 » 03 lut 2017 10:40

Amelia pisze:Sprzedaż ubezpieczeń to dobry pomysł, już o tym wspominałam.Zwłaszcza franczyza cuk, bo można liczyć na wsparcie.
A jak ktoś już prowadzi własny biznes to może otworzyć punkt partnerski cuk to też dobry sposób na dodatkowy zarobek.

jana28

Post autor: jana28 » 08 lut 2017 09:03

Dzień dobry,

ostatnio wraz ze zbliżającym się sezonem letnim, myślałam o otwarciu sklepu internetowego z stylowymi rowerami miejskimi, z czymś wyjątkowym czego nie ma na Polskim rynku. Zainteresowała mnie między innymi oferta polskiej firmy Goldieoldie, tworzą unikalne rowery będące połączeniem drewna, skóry i stali.

Jak myślicie czy taki biznes może się przyjąć, dodatkowo w ofercie byłoby wszystko to co z kulturą rowerową związane, stylowe akcesoria rowerowe, odzież i tym podobne rzeczy. Co też istotne jestem aktywną użytkowniczką roweru.

izabiznes

Post autor: izabiznes » 15 lut 2017 19:01

Ok to może i ja podzielę się swoim pomysłem na biznes. Jestem już prawie na mecie moich przygotowań do startu mojego własnego pierwszego biznesu i nie ukrywam już nie mogę się doczekać, aż ruszę pełną parą. Skończyłam szkołę kosmetyczną, kilka kursów wizażu. Poza robieniem makijaży chciałam czegoś więcej. Teraz po ukończeniu kursu trenerskiego jestem w stanie sama zacząć szkolić z technik wizażu. Uważam, że nieustannie warto dbać zarówno o rozwój osobisty jak i ten biznesowy ;)

fiona45

Post autor: fiona45 » 20 lut 2017 13:44

Przed każdym rozpoczęciem biznesu warto pomyśleć o własnych pomysłach i ukazaniu ich na rynku. Trzeba zbadać, czy nie jest za dużo tego w okolicy Twojej. Warto pomyśleć tutaj o propozycji , gdzie dla Ciebie sprawdzą profesjonalnie rynek pod względem Twojej działalności.

Amelia

Post autor: Amelia » 07 maja 2017 11:23

Sabina30 pisze: A jak ktoś już prowadzi własny biznes to może otworzyć punkt partnerski cuk to też dobry sposób na dodatkowy zarobek.
W ubezpieczeniach zawsze jest ruch:) nie ma dużego ryzyka w tym biznesie.

cocochanel

Post autor: cocochanel » 05 cze 2017 13:11

Zawsze można zdecydować się na franczyzę- wtedy początki są znacznie łatwiejsze, bo korzystamy z pomocy osób, które znają się na danym biznesie i prowadzeniu danej działalnosci. Moj mąz zastanawia się nad wspolpracą franczyzową ze sklepem 5-10-15, slyszelismy sporo dobrych opinii.

berekatka

Post autor: berekatka » 28 cze 2017 20:54

Za mną chodzi coś nietypowego- usługi dla przemysłu. Niby nisza a zapotrzebowanie na takie usługi ciągle jest :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”