Bezpieczny biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
apia

Bezpieczny biznes

Post autor: apia » 08 sty 2016 11:19

Hej,

od powrotu do Polski chodzi mi go głowie założenie firmy lub zainwestowanie odłożonych funduszy w jakiś biznes. Ponieważ nie planuję stracić wszystkiego co udało mi się odłożyć przez prawie 10 lat pracy za granicą czytałam dużo na temat inwestowania znalazłam również ubezpieczenie od ryzyka http://pkoubezpieczenia.pl/strefa-eduka ... kapitalowe co sądzicie na ten temat?

Pozdrawiam,

marylaa

Re: Bezpieczny biznes

Post autor: marylaa » 14 sty 2016 08:53

Wydaje mi się, że to ma szansę na sukces...a czy uznajecie też jakieś bezpieczne inwestycje? Co myślicie o tym by sprawdzić jaka jest cena złota? kupno sztabki to chyba dobry pomysł czyż nie?

zarzadzaj_gip

Post autor: zarzadzaj_gip » 14 sty 2016 22:13

Złoto nie jest obecnie najlepszym pomysłem, ewentualnie jako inwestycja długoterminowa i gdy mamy pieniądze, którymi możemy zaryzykować. Ceny złota lecą ciągle w dół.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 07 lut 2016 11:51

A może inwestycja w koniaki. Wiele osób w alkohole inwestuje i mają z tego dobrą kasę. Czym starsze tym lepsze i droższe. Taki biznes też czasem jest rewelacyjny. Warto poczytać sobie na ten temat.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 lut 2016 09:28

A może warto pomyśleć o założeniu inwestycji w domu maklerski TMS, gdzie za darmo zakładają konto i możesz zarabiać na różnych propozycjach, walut, giełda, obligacje i wiele innych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie fajnego. Bez wychodzenia z domu wszystko można zainwestować i zarobić. Przy pierwszy krokach na pewno pomogą.

karinapal

Post autor: karinapal » 27 kwie 2016 23:52

Bezpieczny biznes to warsztat samochodowy. Brat właśnie otwiera. Firma Zaremba Posadzki wykonała mu takie posadzki antypoślizgowe:
Obrazek

Wygląda to naprawdę profesjonalnie i bardzo dobrze się sprawdza.

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 17 sie 2016 11:35

A co sądzicie o takim pomyśle na biznes jak agencja tłumaczeń? Myślałam, żeby założyć razem z koleżanką. Warto inwestować czy rynek jest już nasycony takimi firmami? Zastanawiam się, jak można by się wyróżnić na tle konkurencji. I czy można na założenie takiej firmy otrzymać jakieś dofinansowanie?

wyszczekana

Post autor: wyszczekana » 20 sie 2016 23:54

Wiem, że się powtarzam, ale powiem krótko - kluczem do sukcesu jest opieranie się o przemysł. Zobaczcie na jakikolwiek sklep z prostowarkami - czy one narzekają na brak klientów? Nie. A dlaczego? Bo na ich produkty zawsze będzie spore zapotrzebowanie.

Magdad

Post autor: Magdad » 23 sie 2016 11:23

Nie ma czegoś takiego jak "bezpieczny biznes" - zawsze jest ryzyko, a zarobki wprost proporcjonalne do przychodów ;) Pomijając kwestię wysokich kwalifikacji - tu trochę inaczej to wygląda.

Windeerka

Post autor: Windeerka » 24 sie 2016 09:21

Bezpieczny biznes to taki o którym mamy jakieś pojęcie. Nie ma sensu pchać się w coś gdzie nie mamy odpowiedniej wiedzy i doświadczenia bo zanim wszystkiego się nauczymy to trochę pieniędzy stracimy. Ja np. znam język włoski i mam doświadczenie w windykacji dlatego zajmuję się windykacją we Włoszech. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”