Jak zwiększyć sprzedaż?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
humom

Re: Jak zwiększyć sprzedaż?

Post autor: humom » 31 sie 2015 20:26

Klienci uwielbiają dostawać prezenty w postaci gadżetów typu kubki, smycze itp

Martusia87

Post autor: Martusia87 » 31 sie 2015 21:53

Nie, klienci tego nie uwielbiają. W większości jest to tania tandeta, która zużyje się szybciej niż przewidujemy i w żaden sposób nie wzmocnimy swojej marki. Sprzedaż można zwiększać w prosty sposób - zwiększać jakość produktów lub usług.

Markos_ld

Post autor: Markos_ld » 07 wrz 2015 22:48

Tu się nie zgodzę, bo część osób cieszy się nawet z takiego upominku. Znajomi dodają do żywności wysyłanej torby materiałowe na zakupy z napisem Bądź EKO i ludzie potrafia napisać mail z podziękowaniem za prezent...

Karmelkowa

Post autor: Karmelkowa » 08 wrz 2015 21:44

Przepraszam za określenie, ale ludzie EKO dziękują za wszystko, co ma napis EKO. Możesz im nawet dać torbę azbestu z napisem EKO i będą szczęśliwi. Prezenty muszą być konkretne i dobierane indywidualnie i wywoływać miłe wspomnienia. Ja stawiam na rzeczy praktyczne, pendrajwy, teczki, ręczniki itp itd.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 09 wrz 2015 15:51

Warto korzystać z serwisów, które umożliwiają dodatkową sprzedaż. Mówię tu przede wszystkim o serwisach aukcyjnych. Jednak skupiłbym się również na tych mniej znanych serwisach jak np. blua.pl. Nie mają one zazwyczaj opłaty za wystawienie aukcji, dzięki czemu nie ponosimy żadnych kosztów.

kasian85

Post autor: kasian85 » 05 paź 2015 22:33

Zrob sobie dobra strone internetowa, która będzie przyciagac klientów, później tylko trzeba pozamieszczac linki na odpowiednich forach dla mam i już sukces gotowy :)

dynamical

Post autor: dynamical » 07 paź 2015 08:36

A może spróbuj zainwestować. Musisz poszukać, czy gdzieś w twojej okolicy są działki inwestycyjne. Jeśli uda ci się coś znaleźć, to możesz spróbować otworzyć nowa filię. Inwestycje są dosyć ryzykowne, ale czasem warto poświęcić na to czas, bo po roku możesz zarabiać nawet dwa razy więcej. Grunt to znaleźć dobre miejsce do otwarcia biznesu.

Razbertyys

Post autor: Razbertyys » 07 paź 2015 09:19

Dlatego dziewczyny lepiej zainwestować w gotowe spółki które już się nadają do użytku kupujemy i działamy na swoje. Wiadomo trochę długo się zwraca ale zwróci się i nie trzeba się martwić o zwiększenie sprzedaży przynajmniej na początku.

mikruska

Post autor: mikruska » 07 paź 2015 09:27

dynamical pisze:Inwestycje są dosyć ryzykowne
Nie wszystkie inwestycje są ryzykowne ;) nie można tak uogólniać :P ja np. inwestuje w pożyczki pozabankowe w Klubie Inwestorów i to jest chyba najbezpieczniejszy sposób z jakim się mialam okazję spotkać ;)

Freddy

Post autor: Freddy » 14 paź 2015 21:45

Ja mam równiez sklep ale moim sposobem na zwiekszenie sprzedaży jest zwiekszenie asortymentu :) Mam zamiar podjac współprace z firmą izch.pl, która towar z Chin sprowadza. Nie trzreba zamawiac duzych ilości i mozna liczyc na ich pomoc nawet jesli chodzi o składowanie towaru w Azji. I dostawy są szybkie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”