Nie mam pomysłu na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
bierka

Re: Nie mam pomysłu na biznes

Post autor: bierka » 18 mar 2017 00:01

a może gotowanie dla osób starszych? Ja się tak ogłosiłam na portalu kochajidbaj jako pomoc, sprzątanie/gotowanie. Zwyczajnie chciałam sobie dorobić do domowego budżetu, a tu nagle to się tak rozwinęło że porzuciłam etat i działam dla siebie. Kocham tą pracę, codzienne wyzwania w niej i tych ludzi którzy tworzą moją codzienność.

adammotyka

Post autor: adammotyka » 20 mar 2017 15:37

Jak nie masz pomysłu na biznes to popatrz czego na rynku brakuje.. na pewno nie sklepów spożywczych. Ja ostatnio zauważyłem, że jest wielki popyt na usługi związane z nagrywaniem wesel. <a href="http://candeo.pl/oferta/stomatolog-poznan/">stomatolog poznań</a>
, może będzie Ci odpowiadać właśnie taki biznes.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2017 14:37 przez adammotyka, łącznie zmieniany 1 raz.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 21 mar 2017 17:54

Nie każdy ma talent, żeby nagrywać wesela. Do tego trzeba mieć trochę duszę artysty, której mi trochę brakuje. No nie zrobi się z rzemieślnika artysty, a jeżeli już się za coś zabiorę to chciałbym to dobrze robić, aby osiągnąć sukces.
Biznes

zosia

Post autor: zosia » 05 kwie 2017 13:38

Najpierw trzeba wybadać, jakich usług brakuje w miejscu, gdzie chcemy prowadzić działalność. Teraz młodzi ludzie coraz częściej decydują się na założenie własnej firmy, więc może branża stemplarska? Modico oferuje maszyny błyskowe do tworzenia pieczątek, mają też dużo oryginalnych produktów pomocnych przy ich wyrabianiu. Wydaje mi się to jeszcze taką „nieoklepaną” opcją . Co sądzicie o takim pomyśle?

Amelia

Post autor: Amelia » 09 kwie 2017 19:44

Pomysł z franczyzą niezły, tylko trzeba mocnego partnera poszukać.Cuk proponuje sprzedaż ubezpieczeń pod swoją marką na ciekawych warunkach.To dobre rozwiązanie gdy się stawia pierwsze kroki w biznesie.

Roberto

Post autor: Roberto » 10 kwie 2017 14:39

Amelia pisze:Pomysł z franczyzą niezły, tylko trzeba mocnego partnera poszukać.Cuk proponuje sprzedaż ubezpieczeń pod swoją marką na ciekawych warunkach.To dobre rozwiązanie gdy się stawia pierwsze kroki w biznesie.
Może to być dobre, ale jak się ma już jakiś interes. Ubezpieczenia mogą być dodatkową rzeczą na której można zarobić. Czasami poszerzenie działalności niewiele kosztuje.

Minia

Post autor: Minia » 12 kwie 2017 13:30

ja głosuje na gastronomię coraz więcej osób nie ma czasu ani chęci na gotowanie, a przykłada wagę do zdrowego odżywiania dlatego na pewno jest zapotrzebowanie ale do takiego biznesu potrzebny jest dobry sprzęt zobacz hybryda-gastro.pl

Biznestata

Post autor: Biznestata » 13 kwie 2017 18:08

Nie czuję się w gastronomii. Zjeść i owszem lubię czasami, ale gotować, nic z tych rzeczy. Pozostawiam to zawodowcom.
Biznes

Marzanna

Post autor: Marzanna » 12 maja 2017 08:13

Gastronomia nie zawsze jest strzałem w 10-tkę. Oglądam czasami "Kuchenne Rewolucje" i widzę co się dzieje. Może to być gwóźdź do trumny.

dynamical

Post autor: dynamical » 18 maja 2017 12:29

Marzanna pisze:
12 maja 2017 08:13
Gastronomia nie zawsze jest strzałem w 10-tkę. Oglądam czasami "Kuchenne Rewolucje" i widzę co się dzieje. Może to być gwóźdź do trumny.
Każdy biznes może okazać się chybiony, jeśli jest źle poprowadzony. Na pewno nie można prowadzić biznesu na zasadzie "ja wszystko wiem". Szkolenia i odpowiednie podejście mogą naprawdę wiele zdziałać. Można się np dowiedzieć o takich rozwiązaniach, jak system POS. Co to jest POS? A o tym można poczytać m in. http://gastro.pl/gastro-pos/ Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”