Nie mam pomysłu na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Sunsin

Re: Nie mam pomysłu na biznes

Post autor: Sunsin » 19 sty 2016 14:57

Każda forma importu jest dobra o ile macie zbyt na ten towar, a nie zostajecie z nim bez pieniędzy bo to dość niebezpieczne i częste zdarzenie. Po za tym z Chin już wiele osób importuje i tam jest coraz mniej miejsca na rynku na to wszystko więc się zastanów, a dowód na import proszę bardzo Polska kraj rolniczy a takie firmy skupują warchlaki oraz sprzedają na terenie całej Europy niby nie do pomyślenia, ale jest popyt... tyle .

malwinka69

Post autor: malwinka69 » 12 lut 2016 20:56

Ja właśnie zastanawiam się nad franczyzą sieci kawiarni CoffeeLoffee. Kafejkę można już otworzyć na 6 m2, gdyż miałaby serwować kawę i desery na wynos. Do tego nie potrzeba żadnych umiejętności, szkoleń, gdyż przez czas trwania umowy franczyzowej firma oferuje swoje wsparcie techniczne i nie tylko. Ponoć inwestycja bardzo szybko się zwraca. Jednak nie wiem, czy to by wypaliło w moim mieście. Fakt, nie ma u nas takiego typowego punktu z kawą, czekoladą itp. na wynos, więc może i szanse na rozwój biznesu są duże. Co o tym myślicie, warto spróbować?

michal75

Post autor: michal75 » 19 lut 2016 13:48

Jeżeli ktoś ma problemy rozpoczęciem własnego biznesu, to najważniejsze jest aby odpowiedzieć sobie na pytania co chcielibyśmy robić i komu to sprzedawać. Osobiście polecam piramidpizza.pl, która zainspirowała mnie do podjęcia trafnej decyzji.

Konrap
Kontakt:

Post autor: Konrap » 19 lut 2016 14:27

W Internecie nie ma pomysłu na biznes. Pomysł, to pomysł. :)

blondi

Post autor: blondi » 19 lut 2016 21:27

no ja mam dokładnie ten sam problem, obawiam się tego co będę robić po porodzie, nie chcę wracać do starej pracy :(

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 24 lut 2016 08:59

Moim zdaniem jeżeli kompletnie nie mamy pomysły na biznes, warto skorzystać z umowy franczyzowej. Bardzo korzystne warunki oferuje Western Chicken. Przy czym nawet o zaopatrzenie nie musimy się tutaj martwić, bo wszystko dostarcza firmowa hurtownia. Jeżeli ktoś ma zamiłowanie do gastronomii, moim zdaniem warto zdecydować się na współpracę z tą marką.

iksik87

Post autor: iksik87 » 28 lut 2016 13:02

Gdy nie ma pomysłu na biznes, może franczyza będzie dobrym wyborem? Sporo biznesów bazuje na franczyzie.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 06 kwie 2016 12:28

Ja otworzyłam swój sklep odzieżowy i chciałabym zlecić wykonanie strony internetowej. Możecie polecić jakaś firmę? Podobno ideointeractive.weebly.com, wykonują fajne ale nie wiem jaka jest cena. Strona ma być prosta, jedna podstrona z opisem druga z produktami. Z góry dziękuję za informacje!

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 20 kwie 2016 09:36

jeśli nie masz pomysłu, to najlepszą opcją moim zdaniem będzie franczyza, bo o pomysł nie musisz się zupełnie martwić, na przykład zostajesz franczyzobiorcą takiej kawiarni, pomysł jest gotowy, produkt też, pozostaje jedynie kwestia znalezienia odpowiedniej lokalizacji ;)

Bosite
Kontakt:

Post autor: Bosite » 21 kwie 2016 11:46

Jak nie masz pomysłu to się za to nie bierz tylko znajdź zatrudnienie u kogoś kto ma pomysł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”