Nie mam pomysłu na biznes

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Sabina30

Re: Nie mam pomysłu na biznes

Postautor: Sabina30 » 07 sie 2016 17:04

Ciekawy pomysł moim zdaniem.

Lotos

Postautor: Lotos » 08 sie 2016 13:09

jeśli zdecydujesz się otworzyć knajpkę polecam produkty z hybryda-gastro.pl mają tam świetny wybór

rafek34

Postautor: rafek34 » 08 sie 2016 13:11

A może własna kawiarnia? Widziałam, że są szkolenia, które pomagają w poprowadzeniu takiego biznesu. Dostaje się gotowy plan działania. Z taką wiedzą, to myślę, że można być spokojnym o powodzenie.

wyszczekana

Postautor: wyszczekana » 09 sie 2016 00:49

To mi wygląda na sprzedaż szkoleń typu...
Wracając do zasadniczego tematu - nie wiem czy zauważyliście, ale w ostatnim czasie rośnie zapotrzebowanie na biżuterię. Co najciekawsze, mniejsi gracze, zdobywają coraz większy udział w rynku. Jeżeli chodzi o Silverisa to przyglądam im się od jakiegoś czasu i muszę przyznać, że odpowiednio wykorzystali lukę na rynku i szczelnie ją wypełniają.

Kaś90

Postautor: Kaś90 » 10 sie 2016 13:09

Moim zdaniem najlepszy pomysł na biznes, dla nas- kobiet, to franczyza, właściwe ryzyko praktycznie żadne, bo przecież inwestujemy w coś, co jest już sprawdzone i wypromowane, a do tego lubiane przez klientów. Szczególnie podoba mi się pomysł otworzenia takiej pizzerii, w końcu na to zawsze jest zapotrzebowanie, niezależnie od tego, gdzie mieszkamy.

wyszczekana

Postautor: wyszczekana » 12 sie 2016 14:09

Franczyzna ma swoje zalety ale także sporo wad. Przed wejściem w to trzeba dobrze przeanalizować sytuację. Póki co powiem tyle- mało kobiet działa w przemyśle, tj. mało kobiet jest właścicielami firm. Może pomyślcie o czymś z tej dziedziny? Ostatnimi czasy rozszerzamy swoją działalność, dużo rzeczy dla przemysłu sprzedajemy.

Abiah

Postautor: Abiah » 02 wrz 2016 13:16

jeżeli zdecydujesz się na gastronomię to koniecznie sprawdź hybryda-gastro

Grazyna88

Postautor: Grazyna88 » 05 wrz 2016 13:45

Franczyza jakiejś znanej marki to moim zdaniem dobry pomysł na biznes. Np. Żabka - sieć jest rozpoznawalna w całej Polsce. Od franczyzodawcy otrzymujesz pełne wsparcie w prowadzeniu sklepu, czyli tzw. know-how, gwarancję zatowarowania sklepu i przychodu podstawowego. Więcej informacji znajdziesz na ich stronie, jeśli byłabyś zainteresowana tą marką http://zabka.pl/pl. A jeśli zdecydujesz się na otwarcie własnej knajpy czy sklepu opartego na Twoim własnym pomyśle, to, cóż, jesteś zdana tylko i wyłącznie na siebie. Myślę, że w biznesie wsparcie osób doświadczonych i kompetentnych ma ogromne znaczenie, bo jak nie wiesz, "z czym się je" prowadzenie biznesu, to możesz nie dać sobie rady i więcej stracić niż zyskać.

biedroska

Postautor: biedroska » 29 lis 2016 10:24

moja siostra teraz wystartowała z małą pracownią krawiecką i jest bardzo zadowolona, wcześniej szyła trochę tylko w domu dla dzieciaków i dla mnie jak ją na coś czasem naciągnęłam i bardzo sprawnie jej to szło, kupiła tylko lepszą maszynę z Łucznika i powoli startuje z bardziej ogólnopolską działalnością przez internet więc mam nadzieję, że fajnie to wypali

Lotos

Postautor: Lotos » 26 sty 2017 11:26

uważam że gastronomia to bardzo dobry pomysł na biznes coraz więcej osób nie ma czasu ani ochoty na gotowanie w domu

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”