Jak zmienić życie?

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
krasnal

Re: Jak zmienić życie?

Post autor: krasnal » 29 maja 2015 15:59

Czasami najlepszą pomocą jest nie próbowanie pomagać na siłę takiej osobie... wiem z własnego doświadczenia, że z pewnymi sprawami musimy sobie poradzić sami. Nie zawsze zwykły znajomy może coś poradzić w takim przypadku. Jeśli wszystko zawodzi, to najlepiej udać się do specjalisty ze swoim problemem. Mam tutaj na myśli psychoterapie.

Mulatka

Post autor: Mulatka » 29 maja 2015 21:50

hehe... tak wszystko da się samemu... Niektórych to nawet do higieny osobistej ciężko namówić...
Uwierzcie mi, że takie rozmowy, spotkania działają na człowieka mega pozytywnie - inaczej patrzy na wiele kwestii. Łatwiej też można znaleźć rozwiązania problemów, szczególnie widząc, jak sobie z nimi radzą wszyscy inni.

mader

Post autor: mader » 01 cze 2015 15:04

Coraz poważnie myślę właśnie o mówcy motywacyjnym, chociaż przyznam, że nie wierzyłam w nich. Ale rozmawiałam z kilkoma osobami w sieci, takimi, które znam na żywo. One były na takich spotkaniach z różnymi ludźmi. Twierdzą, że bardzo mocno wpłynęło to na zmiany w ich życiu!

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 29 cze 2015 00:01

Zmieniać całego życia to bym nie chciała. Ale jestem już zmęczona i parę dni relaksu to by się przydało. Tak sobie móc pozwolić na luksus np tu http://windsorhotel.pl/ Nic nie robić i się tylko byczyć. Relaks i piękna okolica dookoła. Jakbym odpoczęła też bym inaczej spojrzała na to co dookoła.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 18 lip 2015 20:18

Ludzie za bardzo boją się innowacji i często topią dobre pomysły. Ubezpieczyciel kojarzy się np. z lokalem gdzieś w centrum i klientami, którzy przychodzą, a można to robić inaczej szukać zleceń przez sieć. Przykład na portalu Oferteo, ubezpieczenia wchodzisz szukasz ogłoszeń potencjalnych klientów odpowiadasz załatwiasz wszystko zdalnie i tym sposobem masz zasięg ogólnopolski, a nie tylko danego miasta czy wioski.

irinaszejk

Post autor: irinaszejk » 20 lip 2015 09:44

tak do specjalisty, teraz są specjalne zawody które się tym trudnią tzw trenerzy personalni

Zelek26
Kontakt:

Post autor: Zelek26 » 21 lip 2015 11:29

Jest na to bardzo prosta rada. Jeśli nie wie, jak zacząć, jest ktoś, kto może jej pomóc ułożyć plan działania, poznać priorytety i wyciągnąć z niej to, co naprawdę chce robić. Wystarczy skorzystać z usług coacha. To bardzo skuteczny sposób na poznanie własnych celów i znalezienia drogi do ich osiągnięcia.

Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Post autor: Kinders44 » 21 lip 2015 15:27

Przede wszystkim warto zadbać o swoje zdrowie - z mojego punktu widzenia ważne są badania. Polecam wam zrobienie EKG, aby być pewnym, że wasze serducho cały czas działa tak jak trzeba :)

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 22 lip 2015 16:07

Jeśli ktoś nie jest odważny i nie umie podejmować odważnych decyzji, to nigdy nic w swoim życiu nie zmieni. Aby coś zmienić trzeba podjąć jedna ważną decyzje i nie bać się konsekwencji.

Grazyna88

Post autor: Grazyna88 » 04 sie 2015 14:22

Postanowiłam zmienić swoje życie i założyć firmę, o której zawsze marzyłam. Będzie to firma renowacyjna meble. Uwielbiam to robić i w końcu mam odwagę zacząć to robić zawodowo, a nie tylko hobbistycznie. Niestety nie posiadam teraz wystarczającej gotówki, żeby otworzyć działalność i dlatego myślałam o dotacji. Sama nie mam czasu tego załatwiać. Myślicie, że to dobry wybór?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”