Myślę o biznesie w rolnictwie

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Miłka83

Re: Myślę o biznesie w rolnictwie

Post autor: Miłka83 » 02 paź 2016 16:04

Może pomyśl o produkcji rzepaku? Teraz wchodzą innowacyjne technologie, dzięki którym z takich upraw można zarobić jeszcze więcej, więc moim zdaniem może to być naprawdę konkretny pomysł na biznes.

amelka

Post autor: amelka » 03 paź 2016 20:02

Zgadzam się z tobą, to bardzo wymagająca branża i nie każdy się do niej nadaje. Moi rodzice mieli kiedyś gospodarstwo więc wiem jak to wygląda od środka. Jesli chcesz rzeczywiście rozwijać się w tym kierunku to warto zajrzeć na agrokapital. Znajdziesz tam wiele cennych wskazówek jak zacząć i uzyskać dofinansowanie, kredyty, leasing itd.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 28 lip 2017 11:06

Możesz zastanowić się nad hodowlą trzody chlewnej. To całkiem dobry biznes, tak samo jak rolnictwo. Ostatnio zastanawiałam się nad wyposażeniem obory i przeglądałam ruszta betonowe. Może warto się zainteresować?

zosia

Post autor: zosia » 28 lip 2017 13:59

Może zainteresuje Was artykuł portalszydlowiecki.pl/czesci-maszyn-rolniczych-nowe-czy-uzywane, na temat zakupu części do ciągników i maszyn rolniczych. Moim zdaniem nie ma sensu przepłacać, tym bardziej, że dobre jakościowo części zamienne są produkowane zgodnie z wymogami danego producenta, więc będą w 100% pasować do sprzętu.

bukowskaa

Post autor: bukowskaa » 04 wrz 2017 01:13

Sprawdźcie sobie artykuł na temat Ursusów agrowerdykt.pl/artykuly/maszyny/czesci-do-ursusa-c-360-dalej-popularne-i-dostepne portal dotyczy produktów dla rolnictwa. Moim zdaniem rolnictwo to dobry biznes, ale to ciężka sprawa, trzeba się z tym liczyć. Poza tym trzeba mieć spore nakłady finansowe na początek, maszyny rolnicze są drogie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”