Dla tych co nie wiedza jak zaczać

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Karolcia89

Dla tych co nie wiedza jak zaczać

Post autor: Karolcia89 » 12 lut 2015 13:46

Witam. Otóż jest to forum o biznesie i często zaglądają tutaj kobiety które dopiero zaczynają lub mają w planach otworzyć swój biznes :) Dlatego trzeba sobie pomagać. Ostatnio na jednym forum biznesowym znalazłam bardzo ciekawy odnośnik do stronki firmadlakazdego.pl. Gdzie jest masa przydatnych informacji dla niedoświadczonych. Jeśli nie wiecie od czego zacząć można się fajnych rzeczy dowiedzieć. Ale też warto żeby osoby które już troszkę siedzą w tym też zajrzały i odświeżyły sobie co nie co z podstawowych informacji.

Zakupoholiczka123

Re: Dla tych co nie wiedza jak zaczać

Post autor: Zakupoholiczka123 » 14 lut 2015 11:44

Podstawowe informacje w pigułce. Warto zajrzeć :)

bella91

Post autor: bella91 » 18 lut 2015 17:39

Rozpocznij swoją podróż w świat zapachu - zostań naszym partnerem

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM DYSTRYBUCYJNYM

Marketing zapachowy to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Krajowy lider w rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych technologii i rozwiązań z zakresu Aromamarketingu, aromatyzacji i neutralizacji zapachów ma przyjemność poinformować o uruchomieniu sieci regionalnych dystrybutorów.

W związku z ciągłą rozbudową sieci, w chwili obecnej poszukujemy nowych partnerów biznesowych!
Aromamarketing to świetny pomysł na nowy biznes lub rozszerzenie działalności istniejącej firmy.

Zapewniamy pełne wsparcie merytoryczne i techniczne oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt z biurem tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl

teresa88

Post autor: teresa88 » 20 lut 2015 07:59

A jak zaczynaliście z księgowością z biurem księgowym, czy raczej sami zajmowaliście się tymi wszystkimi formalnościami?

AnetkaM
Kontakt:

Post autor: AnetkaM » 21 lut 2015 10:03

Nasze przepisy zmieniają się często i czasami można różnie je zinterpretować, dlatego nie polecam zajmować się samodzielnie księgowością. Lepiej skupić się na swojej działalności, a do pozostałych czynności zatrudnić pracownika lub zlecić to firmie zewnętrznej.

Plastic

Post autor: Plastic » 22 lut 2015 15:43

Dzięki za rady i linka, na pewno się przydadzą, bo dopiero coś planuje:)

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 23 lut 2015 13:14

Ja muszę się przyznać, że początki prowadzenia własnej firmy były dla mnie bardzo trudne, bo nie wiedziałam, co , gdzie i jak. Poszperałam nieco w sieci i trafiłam na ciekawe szkolenie i dopiero po nim, wiedziałam jakie działania muszę podjąć. Koszt takiego szkolenia to 195 złotych, a można się na nom dowiedzieć np. jak zwiększyć wydajność swojej firmy, a tym samym wygenerować większe zyski.

xanka

Post autor: xanka » 23 mar 2015 09:24

Podstawowe i faktycznie dane dotyczace firm najlepiej brać ze stron gov.

forumowiczka

Post autor: forumowiczka » 26 mar 2015 10:22

Początki działalności są zawsze trudne, dlatego warto mieć przy sobie jakąś zaufaną osobę. Osobiście będę polecać doradców czy biura rachunkowe, bo nie dość, że są ubezpieczone, to są to specjaliści, których obowiązkiem jest dbanie o finanse klientów. A wiadomo, że księgowość, rozliczenia z ZUS-em i inne to największe problemy dla startujących z działalnością, tym bardziej jeśli kompletnie się na tym nie znają.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 23 lip 2015 11:20

W sumie to wszystkie talie rozliczenia można powierzyć firmie- http://www.ekspertfirmowy.pl
Z tego co wiem to korzysta z ich usług wielu przedsiębiorców, którzy np, chwilowo mają brak gotówki czy problemy finansowe.
Nie warto szukać "lichwiarzy" tylko zawierzyć profesjonalnej firmie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”