Restauracja

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
dynamical

Re: Restauracja

Post autor: dynamical » 24 sie 2017 13:11

Biznes gastronomiczny jest bardzo trudny i trzeba się przygotować, że przez pierwsze miesiące może być stratny. Nikomu tego nie życzę, ale jeśli jesteście prawdziwymi pasjonatami i się zapieracie to mogę wam polecić system do restauracji mojeGASTRO. Moja koleżanka była nie ugięta i założyła własny biznes. Ten system dużo jej pomógł, zaoszczędziła czas, który mogła spędzić z rodziną. ;)
http://www.mojegastro.pl/dashboard-prog ... stauracji/

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 21 wrz 2017 17:49

Każdy od czasu do czasu lubi zjeść coś smacznego w dobrej restauracji. Sama lubie wychodzić z facetem i znajomymi. Jakiś czas temu mieliśmy okazje zjęść w tej http://scandale.pl/ Krakowskiej restauracji. Dania tam serwowane to był dla mnie strzał w 10 !

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 03 paź 2017 00:33

No pewnie, że tak. Dobra restauracja raz na jakiś czas to u nas mus :D Ostatnio odkryliśmy rewelację - Salto na wilczej. Kocham owoce morza, a tam mają generalnie kuchnię południowoamerykańską, wiec moje smaki tam akurat się super wpasowują :)

sanqi

Post autor: sanqi » 23 paź 2017 12:53

Grunt to dobre urządzenia do gastronomii, teraz możn aje kupić taniej i jest większy wybór niż jeszcze 10 lat temu. I cały know how rodem z kuchennych rewolucji, dostepny dla przeciętnych zjadaczy chleba :) wszystko jest w internecie. podstawa to chęci.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 08 lis 2017 13:49

Mi samej marzy się restauracja, ale niestety nie mam odpowiedniego kapitału. Jakiś czas temu nawet interesowałam się tym tematem. Nie zapomnij o ciuchach dla pracowników musisz zakupić odzież gastronomiczną .Nie mogą przecież pracować w zwykłych ciuchach.

riki656

Post autor: riki656 » 09 lis 2017 12:44

a co to jest za restauracja

basia123

Post autor: basia123 » 13 lis 2017 10:03

Jest to bardzo ciezki kawalek chleba... zwlaszcza, ze jest tych restauracji bardzo duzo i wymagania klientow coraz wieksze... tym bardziej, ze po takich programach jak kuchenne rewolucje ludzie sa przeczuleni...ja uderzylem raczej w cukiernictwo - to jest troszke latwiejsze...wlasnie jestem w trakcie otwierania lokalu... kupuje urzadzeniaa chlodnicze z http://byfuch.com.pl/, zeby klienci mogli miec zawsze swieze ciata :)

Lili

Post autor: Lili » 15 lis 2017 18:06

Na pewno trzeba postawić na jakość. Teraz klienci ogromną uwagę uwagę do tego przykładają i trudno się dziwić. Zadbaj też o sprzęt dobrej jakości, który nie padnie szybko. Np możesz sobie sprawdzić firmę Winterhalter, oni super zmywarki robią , na prawdę porządne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”