Restauracja

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
Laura33

Re: Restauracja

Postautor: Laura33 » 18 lut 2016 10:52

A może restauracja we franczyzie ?
Np. pizzeria.
Crazy Piramid Pizza to sieć pizzerii, która serwuje pizzę w kształcie rożka i charakteryzująca się wystrojem wnętrza w stylu egipskim. Marka poszukuje partnerów biznesowych do współpracy opartej na umowie franczyzowej. Crazy Piramid Pizza posiada jeden z najkorzystniejszych systemów franczyzowych w Polsce, a pierwsi franczyzobiorcy otwierają kolejne pizzerie, więc biznes z tą siecią się opłaca.

MamaBear

Postautor: MamaBear » 19 lut 2016 17:57

To zdecydowanie moje marzenie :) Choć może nie tak bardzo restauracja - jak pub z dobrą kuchnią :) Za rok zaczynam - zobaczymy

Padudi

Postautor: Padudi » 24 lut 2016 12:43

Nie kojarzę w ogóle tej sieci, u mnie w mieście nie ma. To jakaś mała firma?

arlett

Postautor: arlett » 24 lut 2016 13:03

Jeśli chcesz otworzyć restaurację to koniecznie zadbaj o wyposażenie. Na pewno przydadzą ci się meble gastronomiczne. Pamiętaj też że własna restauracja to bardzo trudny biznes i będziesz musiała włożyć wiele serca w rozwiniecie go.

Vanessa123

Postautor: Vanessa123 » 28 lut 2016 19:26

A jak jest z serwisowaniem sprzętu? Można sobie zamówić fachowca, np. poprzez stronę https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-wroclaw czy jest stała umowa z producentem sprzętu i to on dokonuje wszelkich zmian? Daj znać, bo to dość istotna informacja.

Paloma

Postautor: Paloma » 18 mar 2016 09:07

Kilka postów wcześniej znalazłam informacje o oprogramowaniu firmy GIP. Prowadzę restaurację w średniej wielkości mieście. Po przeczytaniu tego posta kupiłam to oprogramowanie, bo sama już nie dawałam rady. Myślałam, że to pewnie i tak nie pomoże, a co więcej będę miała jeszcze więcej problemów...bo to się program zawiesi, to ktoś go zablokuje itp… Ale się zdecydowałam i już od kliku miesięcy korzystam. Jest łatwy w obsłudze, mądrze pomyślany i faktycznie dostosowany do mojego rodzaju biznesu. Dlatego teraz mogę powiedzieć, że to była mądra inwestycja w firmę….

elwirunia1

Postautor: elwirunia1 » 06 kwie 2016 22:17

Podaję kontakt do firmy Savpol.
To solidny partner, który zaopatruje gastronomię w produkty, opakowania, sprzęt, itp. Ponadto często organizuje szkolenia i kursy.
Swoje doświadczenie przekazują swoim partnerom. Jeśli prowadzisz lub chcesz prowadzić punkt gastronomiczny, warto z nimi zacząć współpracę.

mamuśka58

Postautor: mamuśka58 » 12 kwie 2016 13:02

Moja koleżanka w swojej restauracji na stolikach położyła śliczne obrusy. Dzięki nim panuje u niej taki przytulny nastrój, a obrusy świetnie graja z wyposażeniem. Koloru wrzosowego raczej nie lubię, ale to połączenie z czekoladowym, daje świetny efekt. Do tego jeszcze nie imają się ich plamy.

inka28

Postautor: inka28 » 18 kwie 2016 13:06

kurczę, ja tak uwielbiam gotować,że gdybym miała tylko fundusze to nie zastanawiałbym się ani chwili tylko już załatwiałabym formalności i rozglądałbym się za odpowiednim lokalem

Makcjusz

Postautor: Makcjusz » 18 kwie 2016 21:43

Świetny pomysł :) ale wybierając lokalizację, zastanów się, czy nie będziesz przypadkiem przeszkadzać sąsiadom? Na przykład zapachem, albo hałasem. Nie ma nic gorszego niż nie zadowoleni sąsiedzi. Przeprowadź mają wizje terenową, zrób może podstawowe pomiary hałasu, jeśli to jest centrum miasta lub ruchliwa ulica to zazwyczaj nie ma problemu. Gorzej jest na jakiś osiedlach...

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”