Siłownia dla kobiet

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
mamatasia

Re: Siłownia dla kobiet

Post autor: mamatasia » 30 gru 2014 01:21

zgadzam się, to może być fajny biznes, ale potrzeba jest dobra lokalizacja, punkt dla dzieci do zabawy, by można przyjść z dzieckiem oraz finanse.

Awatar użytkownika
Ogrodolandia
Kontakt:

Post autor: Ogrodolandia » 07 sty 2015 21:42

forumowiczka pisze:Taka siłownia ma kilka zalet, mianowicie kobiety nie muszą czuć się skrępowane obecnością mężczyzn, sprzęt może być dostosowany tylko dla nich itd. Ja zadbałabym jeszcze o jakąś salkę dla dzieci z opiekunkami, żeby mamy z dziećmi mogły odwiedzać Was w godzinach porannych ;)
Mnie się taki pomysł podoba. Często nie idziemy nigdzie poćwiczyć, bo 1) wstydzimy się facetów na siłowni i 2) nie mamy co z dziećmi zrobić... Motywacja do działania to rzecz odrębna, a taki pomysł - z opiekunką dla malucha na czas ćwiczeń - super. A gdyby jeszcze była możliwość skorzystania choćby z sauny i masażu - rewelacja.
Ogród może być jak myśli nieuczesane, może być zwierciadłem duszy człowieka, magicznym miejscem domownika :)

petunia4

Post autor: petunia4 » 16 sty 2015 16:10

Pomysł naprawdę bardzo dobry! Trzymam kciuki, ten biznes ma potencjał, sama bym się zdecydowała na korzystanie z takiej siłowni:)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 19 mar 2015 17:23

A co powiecie na taki motywator w postaci soków lub owoców? Zmotywowałoby was to do pracy, czy siłownia lepsza?

JarekCzyz

Post autor: JarekCzyz » 21 mar 2015 00:38

Bardzo fajny pomysł, ale niestety równie bardzo kosztowny.

Awatar użytkownika
Olga_W

Post autor: Olga_W » 02 kwie 2015 13:55

Siłownia to nie jest zły pomysł. Z moich obserwacji wynika, że najlepiej otworzyć siłownie tam gdzie jest dużo biur w okolicy.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 21 cze 2015 22:44

U nas w mieście kobietki trenują na tych siłowniach zewnętrznych. Oczywiście tylko latem, bo zimą nie bardzo się da, ale jak jest fajna pogoda to siłownie obok placów zabaw są całkowicie zapełnione. I to jest fajne, że jeszcze kilka lat temu nikt o tym nie myślał, że można ta trenować a dziś bardzo proszę. Nawet są firmy, które to oferują obok placów zabaw i placów do street workoutu. Między innymi specjaliści z firmy http://sun-plus.pl się tym zajmują. Macie coś takiego u siebie w mieście?

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 22 cze 2015 18:59

Teraz jest moda na zdrowy tryb życia oraz dbanie o swoją sylwetkę. Jest też pewna grupa kobiet, która wstydzi się ćwiczyć z mężczyznami na siłowni, ale nie wydaje się być taka duża, aby sama ona napędziła dużych zysków. Siłowni jest wiele, więc wszystko zależy od tego jak przyciągniesz swoich klientów i przede wszystkim ich przy sobie utrzymasz. Możesz stosować karnety oraz np. oferować czasopisma sportowe w formia elektronicznej po wykupieniu abonamentu.

Ługin

Post autor: Ługin » 03 lip 2015 09:27

Ja bardzo lubię siłownię. Chodzę już blisko rok i bardzo mi się to podoba. Kiedy tylko mam wolny czas to korzystam i staram się wyglądać lepiej :) Słuchajcie moje drogie, a czy Wy korzystacie z jakiś suplementów? Poważnie zastanawiam się nad zamówieniem aminokwasów BCAA, które pomagają w regeneracji organizmu po treningu. Używacie takich odżywek? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

bella91

Post autor: bella91 » 29 lip 2015 19:17

A długo już chodzisz na siłownie? Powiedz mi bierzesz jakieś suplementy? Ja myslałam o dymatize super mass gainer, ale nie wiem czy jest to dla mnie odpowiednie. Ogólnie sporo dobrych opinii ma i chciałam wypróbować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”