Fotografia ślubna

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
discord

Fotografia ślubna

Post autor: discord » 29 wrz 2014 13:37

Od dość dawna interesuję się i zajmuję fotografią i myślę o rozpoczęciu takiej działalności. Wiem, że koniecznie potrzebuję stronę internetową, myślałam o zrobieniu czegoś podobnego do tego: fotografia ślubna wrocław - czy ktoś się orientuję ile taka strona może kosztować? No i chciałabym jeszcze, żeby pojawiała się wysoko w wyszukiwarce, bo większość ludzi w ten sposób szuka fotografów. Ale to dopiero jak strona już powstanie. Czy któraś z was zarabiała w tej branży i chciałaby podzielić się doświadczeniami?

Awatar użytkownika
joanna_ko

Re: Fotografia ślubna

Post autor: joanna_ko » 07 paź 2014 12:16

Taka strona, to koszt rzędu 1000 zł, natomiast z wypozycjonowaniem, to już może być różnie, wszystko zależy przede wszystkim od konkurencji. W jakim mieście/miejscowości masz działalność?

monique
Kontakt:

Post autor: monique » 14 lis 2014 14:17

Jeśli chodzi o temat strony internetowej to się polecam :)

elwirunia1

Post autor: elwirunia1 » 26 lut 2016 23:15

Koszt takiej strony - różnie - możesz mieć za darmo (na darmowych hostingach i ich kreatorach i sama takową zrobić), albo za ok. 200-300 zł - domena + hosting + kreator wg którego sama zrobisz stronę lub więcej jeśli komuś zlecisz ;-)
A co do fotografowania, robiłaś jakieś kursy? Bo znalazłam stronkę, na której są kursy nawet z zadaniami domowymi ;-) http://www.fototerytorium.pl/akademia/e ... graficzne/
Co sądzisz? Zastanawiam się nad tym kursem "zrozumieć raw"

anna7

Post autor: anna7 » 13 paź 2017 20:56

Jesli chcecie namiary na dobrego fotografa slubnego to mozecie napisac do mnie na priv - chetnie podam .. dodam tylko ze to moj dobry znajomy. Ujecia potrafi robic naprawde niesamowite, jak pamietam jego poczatki to nigdy nie powiedzialabym ze osiaganie az tak wiele. Zaczynal robic zdjecia jakims starym polaroidem pozyczonym od swoich rodzicow .. a aktualnie ma profesjonalnie studio fotograficzne. Z tego co mi sie chwalil kiedys to kupuje tylko sprawdzony sprzet markowych producentow ( glownie korzysta z tego sklepu https://fripers.pl/c/statywy-kompaktowe/ ) Sama chyba zaczne sie interesowac tym tematem - oczywiscie tylko amatorsko .. bo mozna robic naprawde cuda na kiju.
Ostatnio zmieniony 02 lis 2017 20:39 przez anna7, łącznie zmieniany 1 raz.

Tama

Post autor: Tama » 14 paź 2017 20:37

Większość tak zaczyna. ;)

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 28 lis 2017 12:59

A macie już miejsce do ślubnej sesji zdjęciowej? Nie każdy lubi plener więc można wziąć pod uwagę na przykład Pin Up Studio: http://pinupstudio.pl/. Znajduje się ono w centrum Warszawy i jest naprawdę wyjątkowym miejscem jeśli chodzi o wystrój.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”