Sklep sportowy z suplementami i odżywkami

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
sandrakkk

Sklep sportowy z suplementami i odżywkami

Post autor: sandrakkk » 07 lip 2014 00:45

Co myślicie na temat sklepu z odżywkami i suplementami dla sportowców? W tej branży mam sporą wiedzę teoretyczną. Znam się na tym asortymencie. Chodzi mi głównie o odżywki dla osób, które ćwiczą na siłowni, ale nie tylko. Także planowałabym sprzedawać preparaty na wzmocnienie, kontuzję, itp. np. coś takiego jak tutaj http://www.bcaa.pl/nutrend/flexit-drink-400g-1794.html

Pytanie jednak, czy taki biznes ma dzisiaj sens? Jak widzę to konkurencja w dziedzinie odżywek dla sportowców jest bardzo duża. Ceny są dość konkurencyjne, częste promocje.

Zapraszam do dyskusji.

bella91

Re: Sklep sportowy z suplementami i odżywkami

Post autor: bella91 » 29 lip 2015 19:09

A czy brałeś odżywkę SYNTRAX Matrix? Chciałam ją kupic mojemu facetowi na urodziny. Ćwiczy regularnie na siłowni od trzech miesięcy i nie wydaje mi się aby chciał przestać dlatego chcę mu zorbić niespodziankę i kupić dobre odżywki.

zarzadzaj_gip

Post autor: zarzadzaj_gip » 04 lis 2015 21:28

Przy takim biznesie dobrze jest nawiązać współpracę z kilkoma siłowniami, tam będzie pewnie największy zbyt, osoby uczęszczające będą mogły od razu kupić coś na miejscu;)

izabela44

Post autor: izabela44 » 23 lis 2017 09:59

Jeśli chodzi o białkowe suplementy dla kobiet to ciekawą ofertę można znaleźć też tutaj onlyforwomen.pl. Zazwyczaj takie preparaty kojarzone są z mężczyznami, ale nie jest to prawda. Każda kobieta, która dba o swoją sylwetkę, trenuje na siłowni itp. powinna zadbać o odpowiednią suplementację.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”