Sklep internetowy - płatności

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
GlodnaSukcesu

Re: Sklep internetowy - płatności

Post autor: GlodnaSukcesu » 20 mar 2016 20:40

W kwestii płatności online to albo Tpay ( dawne transferuj) albo PayU. Nic innego niestety polecić nie mogę.

justi

Post autor: justi » 21 mar 2016 12:18

Do naszego sklepu firma informatyczna poleciła nam dotpay.pl bo mają dużo kanałów/form płatności dzięki czemu niezależnie od tego w jakim banku użytkownik ma konto (nawet za granicą) może dokonać zakupu. Płatność odbywa się też tylko w dwóch krokach więc klient nie musi się męczyć z opasłymi formularzami. Woleliśmy zdać się na opinię ekspertów i nie mamy zastrzeżeń zwłaszcza, ze zdarzają nam się zakupy w innej walucie :D .

Kominexy

Post autor: Kominexy » 22 mar 2016 11:36

Teraz modny jest PayU. Ja w swoim sklepie mam też przelew, gotówka, paypal.

Kuli

Post autor: Kuli » 30 mar 2016 10:04

Najszybszym sposobem z jakie miałam okazję korzystać to PayU. Błyskawiczna zapłata i nigdy nie było problemów

justi

Post autor: justi » 21 cze 2016 15:16

Dotpay ma fajne opcje jak np. kup teraz zapłać do 14 dni. Często korzystam jak czegoś potrzebuje a wypłaty na koncie jeszcze nie ma :)

motorrek

Post autor: motorrek » 24 cze 2016 12:06

adaKolas87 pisze:Myślę, że warto skorzystać z usług PayU - ludzie znają ten system i kojarzą z allegro.

Chyba najlepszy tego typu system płatności.

yanawa5678

Post autor: yanawa5678 » 30 cze 2016 05:59

Często korzystam jak czegoś potrzebuje a wypłaty na koncie jeszcze nie ma :)

ludwiczka

Post autor: ludwiczka » 12 lip 2016 16:15

PayU to podstawa, można też pomyśleć nad PayPal. Szczerze mówiąc bardzo mnie zniechęcają sklepy, które nie mają wdrożonego tego systemu.

karinaw

Post autor: karinaw » 09 wrz 2016 14:06

Ja zdecydowałam się na PayPal, jak na razie wszystko przebiega bez większych problemów. Takie rozwiązanie podpowiedziała mi moja księgowa. Wspólnie długo rozważałyśmy najbardziej optymalną opcję, zawsze warto przeanalizować ten temat z kimś doświadczonym.

marekkmiecik

Post autor: marekkmiecik » 13 sty 2017 12:22

Oh matko! PAYU na pewno musi być. Nie wyobrażam sobie już życia bez tego ;) Żona mi zawsze odradza kupowania online w tej formie płatności, ale to jest bezpieczne źródło i jakże szybkie. PayU na pierwszym miejscu u mnie, a później reszta. Robienie przelewów czy uzupełnianie czegokolwiek to nie dla mnie... i pewnie dla większości. Także jak mam kupować czy sprzedawać to PayU obowiązkowo! Później PayPal itd. Wszystko co działa w internecie to praktycznie udostępnia tę możliwość płatności. Ja nawet opłacam program księgowy m-faktury.pl tylko i wyłącznie w PayU bo szybko jest kasa u nich na koncie i chwila moment, a mam odblokowane konto. Tak samo na Allegro, sprzedawca natychmiast ma kase na koncie i może już wysyłac, a z bankami to bywa różnie. najpewniej przelew zrobie i jutro dojdzie - a niestety nie dzis ;p chyba ze bym robil zakupy o 7 rano od razu po przebudzeniu :D
www.systim.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”