Sklep internetowy - płatności

…co o tym sądzicie, czy macie jakieś doświadczenia z tym biznesem?
IwkaBak

Sklep internetowy - płatności

Post autor: IwkaBak » 31 mar 2014 15:17

Myślę o założeniu własnego kolejnego biznesu tym razem sklepu internetowego z kosmetykami. Mam już praktycznie wszystko dograne oprócz jednej kwestii, a dokładnie platformy płatności internetowej. Istnieje bardzo wiele takich serwisów, przeglądnęłam mnóstwo ofert, wybrałam jedną http://eserviceonline.pl/ Chciałam się jedynie was dopytać jaki jest wasz stosunek do eService Online? Pytam, ponieważ to nie tylko mi ma być łatwo, ale przede wszystkim klientom. Chciałabym by wszystko chodziło jak w zegarku. Nigdy wcześniej nie prowadziłam sklepu internetowego stąd tak wielkie moje zaangażowanie.

NoemiSui

Re: Sklep internetowy - płatności

Post autor: NoemiSui » 02 kwie 2014 12:40

Jedno co jest pewne to to, że potrzebny CI będzie partner zewnętrzny tak jak to określiłaś. Natomiast w kwestii jaki będzie najlepszy trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Od grupy osób, która będzie Twoimi klientami kończąc oczywiście na jakiś tam Twoich możliwościach, bo wiadomo, że nie każdy pośrednik płatności od razu dokonuje przelewu środków. W tym miejscu możesz sobie skorzystać z usług takich firm jak chociażby http://www.itworks.pl/ firma w dużym uproszczeniu przeprowadza audyt IT, którego zadaniem jest nie tylko wskazać najkorzystniejsze, dla Ciebie rozwiązania w biznesie, ale znaleźć wszystko co w tej chwili w nim funkcjonuje, a nie powinno wcale, bądź w takiej formie. Ogólnie audyty są coraz bardziej popularne i raz na jakiś czas warto coś takiego przeprowadzić u siebie. Na pewno można w perspektywie czasu usyskać znaczące oszczędności, a o to przecież chodzi przy własnym biznesie.

alicja365

Post autor: alicja365 » 04 kwie 2014 18:53

I jak, zdecydowałaś się już na coś konkretnego? Swego czasu też chciałam założyć sklep internetowy, ale niestety musiałam odpuścić ze względu na problemy rodzinne, które stały się dla mnie priorytetem. Daj znać, na co się zdecydowałaś:)

nales

Post autor: nales » 16 kwie 2014 12:37

Sklep internetowy jest dziś pewniejszy niż te stacjonarne, które zjadane są przez markety. A w sieci możesz obsłużyć ludzi z całej Polski. To wielki plus.

Awatar użytkownika
heaven

Post autor: heaven » 06 lut 2015 22:20

Mój mąż też prowadzi sklep internetowy i akurat płatności nigdy nie przysporzyły nam wielu problemów, jednak muszę przyznać, że na początku interes nie szedł nam za dobrze. Długo zastanawialiśmy się co jest tego przyczyną, aż w końcu okazało się, że powodem jest po prostu sam sklep, a dokładniej jego jakość. Gdy na stornie pojawiły się profesjonalne zdjęcia produktowe, to właściwie natychmiastowo mieliśmy większy ruch na stronie, no i obroty też znacząco wzrosły. Cieszę się, że zdecydowaliśmy się na skorzystanie z oferty firmy, która przygotowuje takie trójwymiarowe zdjęcia, bo jednak klienci zdecydowanie częściej dokonują zakupu, gdy mogą w pełni obejrzeć nasze produkty, dodam tylko, że sprzedajemy elektronikę ;)

hela30

Post autor: hela30 » 26 lut 2016 09:55

Do takiego sklepu internetowego to warto wprowadzać systemy teleinformatyczne? Łatwiej się będzie wtedy porozumieć z klientami i z kontrahentami?

adaKolas87
Kontakt:

Post autor: adaKolas87 » 28 lut 2016 21:51

Myślę, że warto skorzystać z usług PayU - ludzie znają ten system i kojarzą z allegro.

Ghost

Post autor: Ghost » 28 lut 2016 22:10

Od wielu lat korzystam z transferuj.pl, obecnie tpay.com -> zawsze wszystko tak jak trzeba, no i małe prowizje pobierają.

Beema
Kontakt:

Post autor: Beema » 29 lut 2016 09:32

Płatności najwygodniejsze to przelew Dotpay. ;) warto jednak mieć więcej opcji, np. Paypal.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 02 mar 2016 17:30

Warto pomyśleć o dobrym biurze rachunkowym, które nie tylko pomaga rozliczać PIT ale też pomaga wypełnianiu dokumentacji finansowej itp, a oferta finansowa jest korzystna dla klientów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)”