szkolenia personalne

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
izabiznes

szkolenia personalne

Post autor: izabiznes » 09 lut 2018 16:09

Witajcie! Od dawna zastanawiam sie nad szkoleniami personalnymi wiecie cos takiego bym mogła po tym rozwijać sie wewnętrznie być pewniejsza swojego zdania i pewniejsza siebie w wykonywaniu choćby pracy. Jak myślicie warto zapisać sie na takie szkolenie ? Znajoma chce byśmy wybrały sie razem na cos takiego, jak myślicie fajny pomysł ? daje to coś ?

elabarbara

Re: szkolenia personalne

Post autor: elabarbara » 19 lut 2018 16:16

Każde szkolenie czy też kurs jest jak najbardziej wskazany. Atrakcyjne szkolenia, które znacznie mogą podnieść kwalifikacje to klucz do sukcesu. Sama po długim namyśle zapisałam się na kurs z medycyny estetycznej, bo wiem że zdobytą tam wiedzę wykorzystam w pracy, a to mi się bardzo przyda.

mamazosi

Post autor: mamazosi » 27 lut 2018 12:52

Ja uważam, że takie szkolenia sa mega ważne.
Fajnie jak firma organizuje je w odpowiednich do tego miejscach. Fajna sala konferencyjna pod Warszawą jest w tym hotelu Lamberton
Sale są klimatyzowane, można wykupić pokój i dobrze zjeść. Do tego cały sprzęt multimedialny jest do dyspozycji.

Tomili

Post autor: Tomili » 07 mar 2018 10:55

Co do prowadzenia konferencji zapraszam do poczytania na mojego bloga niesamowitakonferencjawarszawa.goob.pl

kolonia

Post autor: kolonia » 11 kwie 2018 15:36

Zawsze możesz skorzystać z pomocy coacha czy trenera biznesowego, który będzie indywidualnie pracował z Tobą nad rozwojem Twoich słabych i mocnych stron. Generalnie uważam, że taka inwestycja się zwraca, bo to jednak gotówka włożona w siebie. Grunt to znaleźć odpowiedniego specjalistę z dziedziny konsultingu/ doradztwa/ coachingu.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 17 kwie 2018 08:24

Większość szkoleń jest warta uwagi, trzeba je tylko odpowiednio dobrać do potrzeb.Szkolenie będzie wtedy wartościowe, gdy wyciągniesz z niego jak najwięcej. Właśnie w ten sposób podejdź do kwestii wybieranych przez siebie kursów. Osobiście moge Ci polecić szkolenie z medycyny estetycznej - lifting wolumetryczny. które może przydać Ci się w Twojej karierze.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 22 kwie 2018 00:49

Warto się szkolić, tylko trzeba dobrze wybierać szkolenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”