Skuteczne odchudzanie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Szymonka

Skuteczne odchudzanie

Post autor: Szymonka » 12 gru 2017 18:16

Kiedyś wydawało mi się, że samemu można zabrać się za odchudzanie bez szczególnej wiedzy. Jednak jak po dłuższym czasie nie widziałam efektów mojego odchudzania wolałam zgłosić się po pomoc do profesjonalistów. Teraz wiem że korzystanie z pomocy takich trenerów szybciej pomogą nam osiągnąć upragniony cel.

mama89

Re: Skuteczne odchudzanie

Post autor: mama89 » 14 gru 2017 18:21

Pomoc trenera i konsultacje dietetyczne napewno nam pomogą, ale nie wszyscy mają na tyle silną wolę aby w tym wytrwać. Ostatnio przeczytałam, że nadmiar tłuszczu możemy efektywnie wykrzystać - Lipotransfer (lipofilling) to bezpieczna i skuteczna metoda modelowania ciała oraz redukcji oznak starzenia za pomocą autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej. Ktoś słyszał o tym?

izabela44

Post autor: izabela44 » 28 gru 2017 09:11

Ja też uważam, że tylko połączenie aktywności fizycznej i diety jest skuteczną metodą odchudzania. Warto rozważyć taką formę treningu, która będzie nam sprawiała przyjemność. Wiem, że np. trening funkcjonalny jest obecnie bardzo popularny. I wiele osób chwali sobie właśnie takie treningi.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 12:09

wszędzie mowią, że sukces odchudzania to 80% dieta i 20% ćwiczenia. Ja akurat też jestem tego żywym przykładem, bo wystarczyło zmienic dietę [rzy takiej samej aktywności fizycznej jak codziennie, żeby schudnąć. zamawiam sobie catering pudelkowy z Warszawski Dzień i mam codziennie zbilansowane i zdrowe posiłki. Dania sa tak syte, że nie chce sie podjadać pomiędzy nimi. A kilogramy lecą w dół.

Working mommy

Post autor: Working mommy » 05 sty 2018 13:01

Ja lubię suplementy diety, bo przy połączeniu ze zdrową dietą i ruchem dają one świerny efekt. Czytam teraz o kropelkach eco slim, które mają w składzie m.in. L-karnitynę (przyśpiesza spalanie tłuszczu). Kofeinę, guaranę etc. To może być świerny produkt dla odchudzających się!

Elizka

Post autor: Elizka » 08 sty 2018 17:04

Aby skutecznie sie odchudzić warto poszerzyć swoją wiedzę na temat żywienia. Co sądzicie o tym artykule > portaldlazdrowia.pl/12-krokow-zdrowego-odzywiania-wg-who-europe ? Podoba mi się to, że wszystko opisane jest w dwunastu krokach, a cały tekst nie jest długi, ale konkretny i zrozumiały dla mnie. Jestem ciekawa czy ktoś stosował taką metodę i faktycznie sie opłaca ?

MrMariola

Post autor: MrMariola » 09 sty 2018 09:40

Wiedza na temat żywienia jest faktycznie bardzo ważna, bo w dużej mierze to właśnie od niej zależy czy dostarczamy naszemu organizmowi wszystkie potrzebne składniki. Ja mimo wszystko stawiam również na aktywność fizyczną, bez której ciężko jest o dobre efekty. Akurat w moim przypadku, nie obyło się bez zastosowania suplementu diety. Zazwyczaj podchodziłam do takich rozwiązań sceptycznie, ale skoro waga nie chciała już bardziej spadać w pewnym momencie odchudzania, postanowiłam spróbować pomóc sobie Berratorem. Dowiedziałam się o nim z tego artykułu: domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu
Opis brzmiał sensownie, szukając innych opinii trafiałam na historie ludzi, którzy postanowili z niego skorzystać i nie pożałowali. Ja również po dodaniu go do diety i treningów, mogę śmiało stwierdzić, że jest skuteczny. Dobrze działa na metabolizm, zmniejsza apetyt i wyraźnie poprawia kondycję włosów, skóry i paznokci.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 04 lut 2018 11:31

By odchudzenie było skuteczne, warto udać się do dietetyka by opracował odpowiednią dla nas dietę. Nie można też zapominać o regularnych ćwiczeniach. Ja bym mogła ćwiczyć brzuszki, a mąz może by też się zmobilizował i poćwiczył np mięśnie grzbietu.

boguska

Post autor: boguska » 04 lut 2018 22:29

U mnie wszystko idzie jak powinno odkad mam dobrana diete przez dietetyka. Dodatkowo dostalam zlote rady : wiec juz w ogole jest mi latwiej <3

olga123

Post autor: olga123 » 05 lut 2018 09:30

przede wszystkim ciężkie treningi a nie jakieś głupie odchudzające diety

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”