Zdrowe odżywianie

…czyli co Ci tylko przyjdzie do głowy.
Sanczeska

Zdrowe odżywianie

Post autor: Sanczeska » 19 wrz 2017 19:58

Zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla naszego organizmu. Dostępnych jest tyle rodzai śmieciowego jedzenia że nasz organizm aż prosi się o coś zdrowego naturalnego. Moim zdaniem warto zacząć od zakupów zdrowych produktów . Później może gotować z tego smaczne potrawy i zdrowo się odżywiać.

Awatar użytkownika
ponicz

Re: Zdrowe odżywianie

Post autor: ponicz » 20 wrz 2017 14:07

Mi się wydaje, że takie sprawy lepiej zostawić specjalistom. Dzięki temu można sobie oszczędzić naprawdę wielu trudności :)
Nadzieja jest wieczna, zwłaszcza jeśli akurat nie dysponuje się niczym innym.

MamaDietetyk

Post autor: MamaDietetyk » 17 paź 2017 23:12

Ja mogę polecić świetną ,ale to naprawę świetną stronę ze zdrowymi produktami, ze zdrową żywnością. Szczególnie przydatna jest właśnie osobom które zaczynają przygodę swoją z zdrowym odżywianiem, zielonysklad.pl, są tam przepisy na zdrowe i sycące dania, dla każdego członka rodziny.

opiekunka

Post autor: opiekunka » 19 paź 2017 13:47

Ja tam dzisiaj byłam na targu. Wydaje mi się, że u nas w Polsce mamy stosunkowo zdrową żywność. Oczywiście porównuję tą żywność do żywności w Niemczech, gdzie wszystko jest przetworzone.
Biznes forum

bierka

Post autor: bierka » 30 paź 2017 11:09

ja się Was zapytam jakich olejów używacie do przygotowywania potraw? zobaczcie sobie korzyści z używania oleju rzepakowego, teraz wszędzie w modzie ten kokosowy, ale rzepakowy jest dużo zdrowszy! Zawiera witaminy, pomaga je wchłaniać, ma bardzo dobrą proporcje kwasów tłuszczowych omega 3 i 6.

neonka

Post autor: neonka » 11 lis 2017 12:59

oczywiscie ze zdrowe zywienie jest bardzo wazne.. wogole kazdy powinien stosowac jakas dobrze zbilansowana diete i nie jesc fast foodow i slodyczy w wielkich ilosciach.. nalezy tylko uwazac zeby nie zmieniac nawykow zywieniowych z dni ana dzien bo wtedy zaparcia murowane :D ja jak mialam taki problem to ratowalam sie biorac dicopeg 10g. teraz jem zdrowo i jestem z tego zadowolona

ewelline

Post autor: ewelline » 15 lis 2017 13:29

Najlepiej po prostu wyrobić sobie nawyk jedzenia zdrowo. Z czasem odechce się jedzenia fastfoodów. Ja już nawet nie mogę patrzeć na hamburgery czy frytki (no chyba że są domowej roboty :) ) . Odpowiednie odżywianie się jest kluczowe w utrzymaniu dobrej kondycji organizmu, warto też się wspomagać tonikami witaminowymi, np. Biovitalem. Ja go piję od paru tygodni ze względu na te witaminy z grupy B i żelazo, żeby nieco poprawić wyniki krwi. Badań kontrolnych jeszcze nie robiłam, ale czuję po sobie że kondycja organizmu się poprawiła. Mam więcej energii i nie męczę się tak szybko jak kiedyś

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 17 lis 2017 09:55

Teraz wszyscy stawiają na zdrowe odżywianie, więc w sumie nie jest to takie trudne.

Awatar użytkownika
darekk

Post autor: darekk » 20 lis 2017 13:30

Nie mam zbyt obszernej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej nie jestem w stanie pomóc...
Bieganie jest dla mnie pożytecznym ćwiczeniem, a jednocześnie pożyteczną metaforą

bella91

Post autor: bella91 » 21 lis 2017 09:30

Ja ostatnio czytałam sporo na temat drobiu. Jest wiele faktow i mitów o ktrorych nie miałam pojęcia.
Np. to nie prawda że drób jest poddawany antybiotykoterapii... można śmiało po niego sięgać.
Zdrowe odżywianie nie jest wcale trudne i wbrew pozorom nie jest drogie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ogólne rozmowy”