Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 10 lis 2017 13:39

Już mamy informacje kwartalne. Jak na mój gust to wyniki spółki nie powalają na kolana, niestety cały czas straty. Kiedy karty się odwrócą, zadaję sobie cały czas to pytanie. Z nowych wiadomości to informacja, że spółka rozważa wprowadzenia akcji na Alternative Investment Market w ramach giełdy londyńskiej London Stock Exchange. Co z tego wyjdzie to nie wiadomo. Kurs nie poszybował w górę, ani też nie spadł. Jak dla mnie to wiadomość pozytywna.

Roberto

Post autor: Roberto » 21 lis 2017 13:00

Ostatnie dni nie napawają optymizmem, raczej spadki, dzisiaj lekkie odbicie, ale i tak sporo ostatnimi czasy w dół. Kiedy ten dołek, dla mnie dół to 1 zł. Dzisiaj SERINUS ENERGY oscyluje w granicach 1,10 zł. Pewnie będzie tak do konca roku. Wzrosty przewiduję od nowego roku.

Roberto

Post autor: Roberto » 30 lis 2017 12:44

Szoruje po dnie, już dawno tak tanio nie było. Może przyczyna leży w podatkach? Ludzie się pozbywają walorów, które przyniosły straty w roku rozrachunkowym. Cel jeden, zapłacić niższy podatek, w przypadku jak się osiągnęło zysk na innych spółkach. Ja swojego Serinusa nie sprzedaję, tak łatwo się nie dam wrobić.

Roberto

Post autor: Roberto » 06 gru 2017 09:24

Po ostatniej informacji odnoście aktywów Serinusa nic nie uległo zmianie. Wydaje się, że ta informacja była neutralna, ani w górę, ani w dól. Co do tego jak się obecnie kształtuje cena to na tą chwilę mamy 1,12 zł. Kupować, czy też nie, ja bym się zastanawiał nad kupnem pod koniec tego roku, czasu zostało niewiele. Będę musiał zgromadzić jakieś środki finansowe na zakupy.

Roberto

Post autor: Roberto » 12 gru 2017 10:31

Nic się ciekawego nie dzieje, czyli posucha totalna. Lekko w dół, teraz 1,09 na barometrze. Ja jestem cierpliwy, przyjdzie czas na Serinusa, a wówczas popłyniemy na północ. Zobaczycie, że tak będzie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”