Serinus spółka giełdowa

Chcesz częściej o czymś pisać, to miejsce w sam raz dla Ciebie. Możesz tutaj nam opowiedzieć o swojej pracy, zainteresowaniach czy hobby.
Roberto

Re: Serinus spółka giełdowa

Post autor: Roberto » 13 lip 2017 09:34

Takie małe obroty i brak zainteresowania spółką już dawno nie była widoczna. Wczoraj na zakończenie 1,09 zł. W tej chwili 1,08. Wszystko przy minimalnych obrotach. Tak będzie dopóki, dopóty coś nowego się nie wydarzy. Jakieś wiadomości, najlepiej pozytywne są tutaj potrzebne. Ropa dzisiaj mały spadek.

Roberto

Post autor: Roberto » 14 lip 2017 15:22

Wolne, ale ostatnimi czasy cały czas spadki. Nie zanosi się na jakieś ruchy w góry. Chyba, że spółka opublikuje wreszcie jakąś pozytywną informację. Już dawno niczego nie było. Może coś nastąpi w najbliższych dniach? Ja w każdym razie czekam. Mam dość dużo akcji. Ropa ostatnio idzie do góry, może Serinus też pójdzie w ślady ropy. Ja w każdym razie czekam, mam czas.

Roberto

Post autor: Roberto » 17 lip 2017 18:14

Na początku dnia lekkie wzrosty do 1,09, potem spadek do 1,07. Faktem jest, że dzisiejszy dzień spółka zakończyła wzrostem +0,94 %.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Blogi”