Gdzie kupić nieruchomość?

W co inwestować pieniądze?
Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Gdzie kupić nieruchomość?

Post autor: tamirka » 05 sie 2013 11:09

W którym mieście warto jest kupić mieszkanie? Odziedziczyłam spory spadek i chciałabym go gdzieś zainwestować.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Re: Gdzie kupić nieruchomość?

Post autor: kier » 05 sie 2013 21:26

Jeżeli masz nadmiar gotówki - inwestycja w mieszkanie będzie dobrym wyborem. Przy wyborze powinnaś sprawdzić czy dane miasto będzie się rozwijać czy zwijać. Wg prognoz stabilny rozwój czeka Bydgoszcz dlatego mieszkanie w Fordonie (jest to jedna z lepszych dzielnic Bydgoszczy), będzie strzałem w 10.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 01 wrz 2013 12:03

Gdyby ktoś szukał jakiegoś zastrzyku gotówki na mieszkanie to jest bardzo fajny program Mieszkanie dla Młodych.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 09 paź 2013 17:35

Myślę, że w chwili gdy ceny nieruchomości spadają w całej Polsce najlepiej będzie zainwestować w stolicę. Wystarczy sobie chociażby popatrzyć na w Warszawie - obecnie ceny w samym centrum staniały ale należy liczyć się z tym, że w przyszłości na pewno wzrosną. Tak więc będzie to inwestycja.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 03 maja 2015 19:06

Może w Krakowie? To miasto z dużym potencjałem, pełne turystów i pięknych urokliwych miejsc :) Polecam Ci kontakt z radcą prawnym Anną Weber - specjalizuje się w prawie spadkowym i prawie związanym z nieruchomościami, jeśli chcesz się skontaktować podaje namiary - UL. LUBICZ 3, 31-034 KRAKÓW, a nr telefonu 695 935 197 :)

vika

Post autor: vika » 05 maja 2015 21:48

W dużym mieście

karinapal

Post autor: karinapal » 07 maja 2015 11:51

Myślę, że najbardziej opłaca się w duży polskich miastach.

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 17 cze 2015 21:08

Moim zdaniem najlepiej kupować mieszkanie w większych miastach. Warszawa, Kraków, Rzeszów itp. Również tam gdzie jest dużo studentów, bo to głównie oni wynajmują mieszkania ;) Ja swoje pierwsze mieszkanie pod wynajem kupiłam właśnie w Rzeszowie bo po pierwsze ceny za m2 były dla mnie osiągalne, a po drugie jest tam dużo młodych ludzi, więc wiedziałam, że popyt będzie. Jako, że nie jestem stamtąd to skorzystałam z Biura Nieruchomości Kąt nieruchomosci-kat.pl, które zajęło się wszystkim. Ja tylko przyjechałam podpisać dokumenty no i oczywiście zapłacić. Również później to oni zajmowali się poszukiwaniem lokatorów. Bardzo dobrze układała się nam współpraca, więc na pewno będę dalej korzystać z ich usług w tamtych rejonach ;). Oczywiście Ty postąpisz jak będziesz chciała. Ja jednak wiem jedno jeżeli chcesz zarobić to warto inwestować w nieruchomości ;)

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 24 cze 2015 22:04

Zależy od budżetu i potrzeb. Jak chcesz to kupić pod wynajem to polecam Warszawę, Wrocław albo Katowice, bo jest dużo studentów, a i mieszkań w odpowiedniej lokalizacji do kupienia sporo. Zresztą sprawdź ceny mieszkań oferowanych na Śląsku i w innych miejscach. Jak chcesz inwestować to polecam centrum, jak dla siebie to raczej Ligotę, Piotrowice albo Ptasie osiedle - to takie spokojniejsze dzielnice.

Packa

Post autor: Packa » 03 lip 2015 09:54

Moim zdaniem szykując się do zakupu nieruchomości, warto jest przeczytać poradnik o kredytach mieszkaniowych, w którym znajdziecie darmowe porady oraz pomoc w wyborze kredytu. Jeśli chodzi o tego typu poradniki, to moim zdaniem jest to naprawdę fajna sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inwestycje”