Szkolenia z rozwoju osobistego

Rozwijajmy się.
anna_ka

Re: Szkolenia z rozwoju osobistego

Post autor: anna_ka » 03 lip 2017 19:29

Według mnie każde szkolenie to jakiś etap rozwoju osobistego. Nabieramy nowej wiedzy i doświadczenia - to właśnie jest rozwój. Ja od zawsze chciałam pracować z ludźmi jako trener - to moja pasja. Przekazywanie wiedzy innym daje mi ogromną satysfakcję. Lubię to robić. Zdecydowałam się na kurs trenera w krakowskiej szkole STER. Oferują doskonałe szkolenie trenerskie. Wcześniej przechodzi się kwalifikacje i oceniane są predyspozycje do bycia trenerem. Prawdą jest, że nie każdy może być coachem.
Mi szkolenie dało bardzo wiele - nauczyłam się pracować z ludźmi lepiej niż dotychczas, przekazywać wiedzę jaśniej, mówić interesująco i nakłaniać bez problemu grupę do współpracy i aktywnego uczestnictwa w zajęciach. Poza tym otrzymałam certyfikat - to bardzo ważne jeśli planuje się być zawodowym trenerem.

Szymonka

Re: Szkolenia z rozwoju osobistego

Post autor: Szymonka » 27 lip 2017 17:47

Szkolenia zawodowe to bardzo ważny element rozwoju w każdej firmie.Warto uczęszczać samemu na takie szkolenia lub wysyłać księgową czy kadrowych na tego typu szkolenia . Dzięki temu bardziej się rozwiniecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”