Studia magisterskie

Rozwijajmy się.
aldonaxx

Re: Studia magisterskie

Post autor: aldonaxx » 21 lip 2016 12:08

Takie podstawy w szyciu i konstrukcji na pewno Wam się przydają i dają podstawy by później być rewelacyjnym projektantem.

awokados
Kontakt:

Post autor: awokados » 30 lip 2016 12:18

Jak ktoś nie ma talentu albo przekonania do szycia ubrań, to może go zainteresują studia z komunikacji w mediach.

aleksm

Post autor: aleksm » 05 sie 2016 09:23

ja jestem jeszcze na licencjacie, ale poszłam na Wyższą Szkołę Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej na dziennikarstwo i media społecznościowe, własnie to mnie interesuje i pod tym kątem chciałam bardzo się rozwijać

rafek34

Post autor: rafek34 » 08 paź 2016 18:27

Myślę że u nich znajdziesz coś dla siebie. Pomyśl co cię będzie interesowało, żeby potem się nie okazało że cię to nie interesuje.

kamilq123

Post autor: kamilq123 » 02 mar 2018 11:30

Nie jest to laty wybor...trzeba myslec bardzo przyszlosciowo, bo to jednak ciagnie sie w czasie...duzo ludzi juz rezygnuje w trakcie studiow, bo czuja ze to nie to..

Chylon

Post autor: Chylon » 07 mar 2018 19:51

Ja także miałam dosyć długą przerwę, jednak powrót na studia uznałam za obowiązkowy. Tym razem postanowiłam skorzystać z oferty Gdańskiej Szkoły Wyższej oraz kierunku Psychoedukacja Pracy. To był doskonały wybór! W mgnieniu oka znalazłam nową pracę, dokształciłam się bardzo porządnie. Licencjackie studia skończyłam na publicznej uczelni i teraz wiem jedno - zdecydowanie lepiej iść na płatne studia niepubliczne. :)

asap

Post autor: asap » 11 kwie 2018 19:58

A u mnie tak się złożyło ze zabrałam sie za dodatkowe studia po swoich pierwszych studiach i tak oto powoli zbliza się mój czas zbierania danych do magisterki o zachowaniach konsumenckich przed zakupem produktu.
Przygotowałam ankietę 10-cio pytaniową o tym gdzie poszukuje się opinii o produkach jakie chce się zakupić - będę Wam bardzo wdzięczna jeśli zechcecie poświęcić na nią kilka minut i wypełnicie.
Mam nadzieję ze dla Was to 5 minutek, a dla mnie bardzo cenne źródło wiedzy.
Link do ankiety: surveymonkey.com/r/HQVDMD2
Z góry serdecznie dziękuję każdej z Was, która mi pomoże <3

Buziaki!!
PS. w pytaniach z mozliwościami 0-9 kazda liczba może pojawić się tylko raz, czyli jedna jedynka, jedna dwójka itp:)
<3

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”