Kurs językowy online jako prezent - dobry pomysł?

Rozwijajmy się.
karinapal

Re: Kurs językowy online jako prezent - dobry pomysł?

Post autor: karinapal » 29 kwie 2015 02:11

a ja myślę ze to dobry pomysł, mnie się podobają takie praktyczne prezenty:)

Coldi

Post autor: Coldi » 04 maja 2015 20:54

Myślę że każdy prezent który rozwija dziecko jest dobrym prezentem. Klawisze czy też nauka na nich albo gry edukacyjne te wszystkie prezenty są dobre bo wpływają na rozwój dziecka.

wojtekfach

Post autor: wojtekfach » 22 maja 2015 08:48

super! co prawda kurs stacjonarny dla pracowników mógłby być swego rodzaju integracją chociaż ludzie mają różny poziom języka i nauki by z tego nie wyciągnęli za wiele - jeżeli już robimy prezenty takie "dla wszystkich" to warto pomyśleć o czymś co zbliży pracowników do siebie (no chyba że tego nie chcemy) ale taki kurs online musi być bajerancki też ;)

Kryszka

Post autor: Kryszka » 24 maja 2015 20:26

Dokładnie, a jeśli już interesują Cie kursy online, to być może także zaciekawią Cię specjalne multimedialne programy dla dzieci do ćwiczenia pamięci, koncentracji i generalnie rozwijania zdolności poznawczych, autorzy wykorzystują fakt, że dzieci po prostu lubią grać w gry, do tego by je czegoś pożytecznego nauczyć :)

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 08 wrz 2015 17:24

Wydaje mi się, że tak, trzeba popatrzeć na to pod tym względem, że każdy kurs językowy sprawia że posiadamy nowe umiejętności. Nie powiedziała bym, że kurs online jest dobrym rozwiązaniem, lepiej jest iść do dobrej szkoły językowej. Teraz opłaca sie znać język chiński.Wielu pracodawców patrzy na to czy znamy taki język.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 08 wrz 2015 21:19

Moim zdaniem warto się uczyć języków ale jednak bym chyba wolała stacjonarnie niż online, chociaż wiele też o takich słyszałam. Zerknijcie sobie na kurs chińskiego, teraz modny jest ten język zwłaszcza w biznesie. Warto się go uczyć i iść przed świat lepszym życiem. Szkoła którą znam uczy dwiema metodami: metoda BoHan i metoda MNEMO .

yunyung
Kontakt:

Post autor: yunyung » 09 wrz 2015 13:15

Dla mnie te kursy online to jakaś naciągana sprawa, lepiej już kupic semestr w porządnej szkole językowej.

Flurpia

Post autor: Flurpia » 03 lut 2016 03:33

Nie przekonują mnie korepetycje online. Mój syn chodzi na korepetycje z matematyki we Wrocławiu i nie wyobrażam sobie uczyć się przez internet! Tak nie da się skupić!

poczytna

Post autor: poczytna » 22 mar 2016 11:43

Bez przesady, dlaczego nie można się skupić ? ja uważam, że takie kursy są ok, ale oczywiście wymagają dodatkowej motywacji - samego siebie ;)

dejavu

Post autor: dejavu » 27 sie 2017 18:01

Zależy kto. Jedni lepiej skupiają się na lekcjach inni w domu. Dla tych drugich najlepsze są kursy online o różnorodnej tematyce zawodowej np. z Excela.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”