Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Rozwijajmy się.
Awatar użytkownika
Biznesmenka

Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Post autor: Biznesmenka » 18 mar 2013 14:35

Nie wiem jak Wy, ale ja wychodzę z założenia, że jak człowiek jest zrelaksowany, to ma lepsze pomysły i w pracy jest bardziej wydajny, a to ważne przy własnym biznesie. Przy czym się relaksujecie drogie Mamy?
Ja lubię włączyć sobie fajny film na DVD, ostatnio - Hobbit Niezwykła Podróż, ale lubię też muzykę - w samochodzie przeważnie słucham Lany Del Rey

Awatar użytkownika
garsonka

Re: Kobieta zrelaksowana - kobieta kreatywna

Post autor: garsonka » 16 kwie 2013 14:50

Ja mam wiele różnorodnych sposobów na relaks, zależy od dnia, od nastroju, od tego, jak wiele czasu mogę poświęcić na przyjemności. W mojej branży kreatywność jest rzeczą kluczową, więc staram się nie przemęczać, ale niestety zwykle mi nie wychodzi, bo chyba za dużo na siebie biorę :-/

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 18 kwie 2013 13:58

garsonka pisze:Ja mam wiele różnorodnych sposobów na relaks, zależy od dnia, od nastroju, od tego, jak wiele czasu mogę poświęcić na przyjemności. W mojej branży kreatywność jest rzeczą kluczową, więc staram się nie przemęczać, ale niestety zwykle mi nie wychodzi, bo chyba za dużo na siebie biorę :-/
A czym się zajmujesz ?

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 22 kwie 2013 15:10

Piszę artykuły do gazet: do czasopisma branżowego dla władz samorządowych i do babskiego pisemka ;-) A oprócz tego teksty na strony internetowe, opisy produktów do sklepu internetowego i trochę zajmuję się rękodziełem :)

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 22 kwie 2013 21:11

garsonka pisze:Piszę artykuły do gazet: do czasopisma branżowego dla władz samorządowych i do babskiego pisemka ;-) A oprócz tego teksty na strony internetowe, opisy produktów do sklepu internetowego i trochę zajmuję się rękodziełem :)
Ciekawe, a mogę wiedzieć do jakiego czasopisma ? albo jakich twój tekst mogłabym przeczytać ? rękodzieła ? hmmm... a jakiego typu ?

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 25 lip 2013 08:59

Wiesz, to są czasopisma branżowe dla samorządów oraz jedno pisemko dla kobiet, ale nie mogę powiedzieć, jakie ;-) A jeśli chodzi o rękodzieło, to najpierw było wyszywanie obrazów, a później przerzuciłam się na scrapbooking i niedługo ruszam chyba z własną dg :)) bo już mnie kusi od kilku lat i chyba czas wziąć sprawy w swoje ręce!

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 09 wrz 2014 12:17

O jaki boski temat - jak nic idealny do podesłania szefowi z prośba o urlop :)
:king:

thunder

Post autor: thunder » 19 gru 2014 12:45

Och...też uważam, że zrelaksowanie sprzyja większej kreatywności. Ja lubię się odmóżdżać przy serialach ;-)

ZibiT

Post autor: ZibiT » 26 sty 2015 16:32

A ja polecam dla relaksu wysiłek fizyczny:) warto zadbać o harmonię umysłu i ciała, to naprawdę pomaga się zrelaksować:)

KlaudiaP
Kontakt:

Post autor: KlaudiaP » 30 mar 2015 23:30

Ja ze względu na pracę umysłową szukam "relaksu" 2-3 w tygodni na sali fitness lub na basenie. Uwielbiam te fizyczne zmęczenie połączone z oczyszczeniem umysłu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozwijajmy się”