Ogród

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
Awatar użytkownika
green

Re: Ogród

Post autor: green » 18 sty 2014 11:41

Nie wiem jak wy, ale ja już zaczęłam sobie planować zakupy do ogrodu. Szczerze mówiąc nie mogę już się doczekać wiosny kiedy to ruszą prace ogrodowe. Zima to dla mnie czas przygotowań do tych prac. Przeglądam sobie strony z akcesoriami potrzebnymi do ogrodu takie jak ta http://www.mebleogrodowe.s-bud.pl/. A Wy macie jakieś swoje ulubione miejsca gdzie robicie zakupy do ogrodu?

kreatynka

Post autor: kreatynka » 20 mar 2014 13:09

Ja dopiero urządzam swój ogród, chcę posadzić w nim krzewy owocowe. Bardzo lubię podjadać sobie owoce latem :)

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 23 maja 2014 12:01

Piękna pogoda zmobilizowała męża do działań w ogrodzie. Z racji pracy zawodowej i popułudniowej opieki nad dzieckiem nie ma na to za bardzo czasu (i sił), ale we wtorek zaskoczył mnie, gdy sam z siebie chwycił się za porządki zaraz po tym, jak położył małego spać (dziwne o tyle, że wówczas przeważnie nie sposób zagonić go do jakiejkolwiek roboty). Ogarnął więc taras, a w środę zabrał się za zielone. W międzyczasie zamówiliśmy różne zabawki ogrodowe dla dziecka, a w weekend wybieramy się po markizę. Po głowie chodzą nam też nowe meble na taras. Mam przeczucie, że jeśli pogoda dopisze, to ten sezon ogrodowy będzie nadzwyczaj udany :).

gagatka

Post autor: gagatka » 24 maja 2014 12:16

Zazdroszczę Wam tych ogrodów. Mnie pozostają spacery po parku.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 25 maja 2014 14:43

Wracając do wcześniejszego posta. Markiza została wczoraj zamontowała, mąż się spisał, przy wydatnej pomocy sąsiada :). Ogród nabiera więc kształtów na lato. Zostały nam wspomniane wcześniej meble, ale w tym przypadku nie zamierzamy popełnić błędu z przeszłości kupując okazjonalnie byle jaki zestaw. Rewelacyjne widziałam na stronie doramdesign.pl, oj bardzo mi się podobają.

zosiab

Post autor: zosiab » 05 cze 2014 23:00

Witam,
w tym roku z żoną postanowiliśmy kupić dzieciakom na lato trampolinę, aby mogły się wyszaleć we własnym ogrodzie. Na trampolinowo.pl znaleźliśmy fajne trampoliny w super korzystnej cenie przy okazji szukania trampolina zauważyliśmy, że meble ogrodowe mają w super przystępnej cenie i postanowiliśmy już na makasa dopieścić nasz ogród i zamówiliśmy jeszcze sobie takie leżaczki w kolorze soczystych pomarańczy:clap: Na Zielonej trawce obok trampoliny wyglądają rewelacyjnie Cena również była rewelacyjna, szczególnie, że jakość leżaków jest pierwsza klasa!!!

Jagoda1983

Post autor: Jagoda1983 » 06 cze 2014 19:32

Witam,
Na trampolinowo.pl maja naprawdę rewelacyjne ceny przeczytałam wczoraj Twojego posta i w związku z tym, że jesteśmy na kupnie trampoliny dla naszych dziewczynek postanowiłam zerknąć na polecaną przez Ciebie stonkę! Dzięki wielkie !! Orientowaliśmy się wcześniej w sklepach na temat cen trampolin i basenów w związku z tym, że lato już się zbliża i przyznam szczerze, że ceny sklepowe nas , a w zasadzie nasze fundusze bardzo zaskoczyły, ale dzięki Tobie nasza sytuacja się odmieniła :clap: zamówiliśmy basen i tą trampolinę :) Teraz z niecierpliwością czekamy na dostawę:)

nosleep

Post autor: nosleep » 08 wrz 2014 10:25

Ja ostatnio szukałam jakiejś stylowej bramy :D postanowiłam wzorować się na blogu kowala tzn blogkowala.pl

gossuss

Post autor: gossuss » 08 wrz 2014 12:22

Ja też szukałem jakieś dobrej bramy w necie a okazało się, że poszukałem firmę niedaleko mnie która produkuje takie właśnie bramy ;)

nissos
Kontakt:

Post autor: nissos » 24 paź 2014 09:19

Na szczęście mój mąż pomaga mi dość często w porządkach. I w domu i w ogrodzie. Co mnie niezmiernie cieszy. Na początku trudno było mi go przekonać do wspólnej aktywności..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”