Platforma parkingowa

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
zuzia.gola

Platforma parkingowa

Post autor: zuzia.gola » 23 mar 2017 13:48

Czy według was opłaca się zamawiać platformę parkingową taką jak ta: metaltech.pl/platformy-parkingowe . Zastanawiam się nad takim czymś, ponieważ u nas jeden garaż a dwa auta i zawsze jest problem.

pracowita

Re: Platforma parkingowa

Post autor: pracowita » 07 kwie 2017 11:35

Jak nie ma miejsca, to może być dobre rozwiązanie. Oszczędza się na kosztach w długiej perspektywie. Widziałam coś takiego już kiedyś.

Dabo
Kontakt:

Post autor: Dabo » 14 lis 2017 22:08

Ja wybrałam nieco tańsze rozwiązanie a mianowicie garaż blaszany. Blaszak świetnie wygląda i jestem z niego bardzo zadowolona. Zamówiłam go oczywiście wraz z darmowym montażem w ciągu kilku dni.

Elizka

Post autor: Elizka » 13 lut 2018 15:24

Ja chyba jednak skłonię się bardzie w kierunku garażu betonowego, dzięki tej ofercie > https://www.betblok.pl/garaze-betonowe-modulowe.php która mnie zaintrygowała. Tego typu garaże produkują oczywiście z betonu i jest to beton klasy C25/30, C30/37 lub C35/45. Warto w tym miejscu podkreślić, że zarówno ściany jak i dach budynku są jednym odlewem, ponieważ producenci takich konstrukcji dysponują określonymi szablonami. Taka konstrukcja zapewne jest o wiele bardziej trwała.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”