Ogród

Chcesz porozmawiać o usługach, możesz tutaj zabrać głos.
robertuszek91
Kontakt:

Re: Ogród

Post autor: robertuszek91 » 05 wrz 2016 11:42

W ogrodzie też fajnie wygląda oczko wodne i daje dodatkowy urok jeśli do niego spływa sobie trochę wody dając przyjemny dźwięk. Polecam zainwestować w ten element. Najpierw trzeba kupić specjalne geomembrany w sklepie abrysfolie.pl, są one dostępne w sklepach takich jak właśnie ten, nie znam się dokładnie na modelach takich folii pehd. Nie wiem które najlepsze, ale wiem że są wszystkie dosyć trwałe. Zbiornik wodny to także okazja do łowienia później ryb w swoim własnym ogrodzie :)

gagatka

Post autor: gagatka » 05 wrz 2016 12:58

Oczko wodne? Serio? Mi się to kompletnie nie podoba.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 20 lis 2017 22:54

Faktycznie, garaż można stworzyć w prosty sposób, dlatego nie ma co się nad tym zastanawiać. Teraz popularne są garaże blaszane od Maritom. Nie tylko są bardzo praktyczne i korzystne cenowo, ale też dobrze wyglądają. Na pewno powinniście wziąć je pod uwagę.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 11 sty 2018 08:45

Ja ostatnio zaczęłam także hodować kukurydzę i groch w moim ogrodzie, poza warzywami. Co za zabawa! Dzięki poleconym przez znajomego nasionom z oferty Limagrain http://www.lgseeds.pl udało mi się zrealizować ten plan. Świetna sprawa, tym bardziej iż rosną one niezwykle urodzajne. A jakie pyszne i zdrowe! Znacznie uzupełniają naszą domową dietę. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Usługi ogólnie”