konto dla studenta

Zadaj pytanie doradcy finansowemu, może tutaj na forum uzyskasz odpowiedź?
izabiznes

konto dla studenta

Post autor: izabiznes » 23 lis 2017 23:27

Witam! Jakie konto bankowe polecacie , które ma najmniej opłat? Nie bardzo wiem na jakie się zdecydować może mi cos polecicie ? . Czytałam ranking kont studenckich i zastanawiam się nad m Bankiem jak uważacie ?

Ekspert PKOBP

Re: konto dla studenta

Post autor: Ekspert PKOBP » 24 lis 2017 08:58

@izabiznes, najlepiej PKO Konto dla Młodych! Brak opłat za prowadzenie rachunku, bezpłatne bankomaty w Polsce i na świecie oraz darmowa karta - wystarczy 5 transakcji na dowolną kwotę.Więcej szczegółów tutaj: https://www.pkobp.pl/lps/pko-konto-dla- ... portal=704.

Sunsin

Re: konto dla studenta

Post autor: Sunsin » 10 gru 2017 23:08

Rankingów kont studenckich jest cała masa i moim zdaniem warto z nich korzystać. Nie tylko dlatego, że oszczędzamy mase czasu bo mamy wszystkie oferty w jednym miejscu, ale głównie dlatego, że w sposób bardzo łatwy możemy wybrać te które są najlepsze dla nas. Ogólnie studenci to ta grupa klientów banków, która może liczyć na ogromne przywileje, bardzo wiele osób zostaje w banku również w okresie kariery zawodowej i o to bankom chodzi, dlatego też studenci mogą liczyć często na praktycznie konto za 0 zł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Doradcy finansowi”