Prawnik do spraw ubezpieczeniowych

Zadaj pytanie prawnikowi, może prawnik udzieli Tobie odpowiedzi?
gasiorek

Prawnik do spraw ubezpieczeniowych

Post autor: gasiorek » 17 wrz 2016 21:16

Gdzie można uzyskać pomoc w konflikcie z firmą ubezpieczeniową, która odmawia wypłacenia odszkodowania?

ulalegowicz

Re: Prawnik do spraw ubezpieczeniowych

Post autor: ulalegowicz » 18 wrz 2016 03:13

Odmawianie wypłacenia odszkodowania, czy zmniejszanie jego wysokości, to dość powszechny problem. Osobiście nie zna osoby która dostałaby odszkodowanie w 100% zgodne z oczekiwaniami. Na szczęście są biura prawne, którym można odsprzedać swoje odszkodowanie otrzymując od Kancelarii spodziewane odszkodowanie. Po tym kancelaria profesjonalnie przed sądem spiera się ze ubezpieczycielem i większości przypadków wygrywa.

Weronika

Post autor: Weronika » 21 wrz 2016 12:06

Uzyskać bezpośrednio od ubezpieczyciela całej kwoty, która się należy graniczy z cudem, dlatego tak popularne stały się kancelarie prawne, które odzyskują odszkodowania. Ubezpieczyciele słyną z tego, że potrafią kilkukrotnie obniżyć kwotę wypłacanego odszkodowania. Zależy też za co ma zostać ono wypłacone. Bardzo często duże znaczenie ma procent uszczerbku na zdrowiu.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 25 wrz 2016 20:42

Nie wiem, czy interesuje Was temat kredytu hipotecznego i ubezpieczenia niskiego wkładu własnego? Zgodnie z prawem pobieranie takich opłat nie do końca było zgodne z przepisami. Kancelaria Mazur i Wspólnicy zajmuje się pomocą osobom takim jak wiele z nas w odzyskaniu takiego ubezpieczenia, a są to niemałe kwoty. Spraw jest coraz więcej, coraz więcej tez wygranych. Głównie rzecz dotyczy Millenium i mBanku.

Therachi
Kontakt:

Post autor: Therachi » 11 paź 2016 10:44

A znacie jakiegoś dobrego adwokata rodzinnego od rozwodów ze Szczecina lub z okolic?

Olenkaas9

Post autor: Olenkaas9 » 31 maja 2017 15:16

Ja widziałam, że kancelaria prawna Zaufany Prawnik zajmuję się również sprawami ubezpieczeniowymi, więc może tam zajrzyj. Znajomej pomogli akurat w prawie rodzinnym, przy rozwodzie, ale jak przy jednej sprawie bardzo profesjonalnie podeszli do swojej pracy, to nie powinno być inaczej także przy ubezpieczeniach.

smalinosik

Post autor: smalinosik » 07 wrz 2017 22:50

Faktycznie taki temat warto wesprzeć poradą profesjonalisty. Moim zdaniem dobry adwokat jest w stanie wywalczyć dużo więcej niż my szaraczki na własną rękę. Prawda jest taka, że korporacje zabezpieczają się na rożne sposoby i traktują klientów z góry. Jeśli szukasz adwokata od siebie mogę polecić Marcina Gałązkę jest, to dobry prawnik z Lublina, który specjalizuje się także w sprawach związanych z odszkodowaniami.

bella91

Post autor: bella91 » 13 paź 2017 00:20

No niestety z ubezpieczeniami jest różnie. Większość firm nie chce wypłacać albo wypłaca grosze.
W takich sytuacjach dobrze jest mieć prawnika.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 27 lis 2017 15:49

Faktycznie często tak się zdarza, że ubezpieczyciel zaczyna robić trudności, kiedy to przychodzi do wypłaty należnych sum. W związku z czym moim zdaniem zasadnym będzie na pewno sięgnięcie po pomoc w takim miejscu jak kancelaria odszkodowawcza Mecenasa Marcina Gałązki. Możemy tam bowiem na pewno spotkać się z odpowiednim przyjęciem, a co więcej tutaj na pewno firmy ubezpieczeniowe zaczną nas o wiele poważniej traktować, ponieważ będziemy mieć za sobą dobrych prawników.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 08 gru 2017 15:16

Wiesz trzeba dobrze poszukać i zawsze się znajdzie. Ja obecnie mieszkam w uk i potrzebna była mi właśnie pomoc prawna w uk dla polakow i znalazłam taką kancelarię http://legal-solutions.pl/ która właśnie świadczy usługi prawne dla polaków mieszkających poza granicami kraju. Tak jak pisałam, wystarczy chcieć i każdy problem można rozwiązać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Prawnicy”