Chce schudnąć

Mieszkasz w pewnym mieście, miejscowości, a może regionie...
Sanczeska

Re: Chce schudnąć

Post autor: Sanczeska » 18 paź 2017 18:02

Przede wszystkim bardzo wazna jest dieta.Nie mozesz też myśleć o tym że dieta pomoze Ci tylko schudnąć. Dzięki temu Twój organizm bedzie znacznie lepiej pracować.

Suzana

Post autor: Suzana » 05 sty 2018 11:03

Są różne sposoby, aby schudnąć. Ja zawsze miałam problem z podjadaniem pomiędzy posiłkami, aż zdecydowałam się na catering pudełkowy. Teraz dostaje 5 posiłków, które są tak syte, że nie muszę już nic pomiędzy nimi podjadać. Potrawy sa przede wszystkim świetnie przygotowane i nie ma tam miejsca na niezdrowe przekąski.

biedroska

Post autor: biedroska » 09 lut 2018 09:34

Odpowiednia i zbilansowana dieta to podstawa. Ja z racji, że nie mam zbytnio czasu na gotowanie to zdecydowałam się na catering dietetyczny z Warszawski dzień i udało mi się sporo schudnąć. Posiłki sa przede wszystkim zdrowe i mają wyliczoną dzienną kaloryczność. Jadam regularnie, a to jest bardzo ważne na diecie.

ubki

Post autor: ubki » 09 lut 2018 19:41

Sporo na temat diet znajdziesz na portalu http://www.fitnesswomen.pl/kwas-alfa-linolenowy/ jest on w całości poświęcony byciu fit, więc artykuły będą dla Ciebie idealne

Awatar użytkownika
anniee

Post autor: anniee » 14 lut 2018 09:38

Są różne sposoby na schudniecie. Moim zdaniem najlepszym sposobem jest zmiana nawyków żywieniowych. Ja zaczęłam pić dużo wody, jadłam bardzo regularnie, więcej się ruszałam i nie skupiam się za bardzo na tym, że MUSZĘ schudnąć. Często robiłam też zdrowe posiłki. Polubiłam różnego rodzaju kasze. Dobre właściwości ma kasza orkiszowa: http://melvit.pl/kaszenasze/orkisz.html Zwiększa przemianę materii i wzmacnia mięśnie. Warto ją jadać :)

Elizka

Post autor: Elizka » 14 lut 2018 17:09

Też chciałabym schudnąć, zwłaszcza na lato, bo w planach mam wyjazd do ciepłych krajów i chciałabym ubrać moje nowe śliczne bikini.
Dużo słyszałam o diecie E. Dąbrowskiej. Dieta owocowo warzywna wczasy to coś co w swojej ofercie ma hotel SaltHouse. Są turnieje jedno i dwutygodniowe. Jestem ciekawa czy ktoś korzystał i może coś powiedzieć na temat efektów po takiej dwutygodniowej diecie ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje miejsce na Ziemi”