Organizacja konferencji

Wiesz o czymś, daj nam znać!
AdaWos

Re: Organizacja konferencji

Post autor: AdaWos » 21 mar 2016 13:31

myślę, że w każdym mieście można już znaleźć dobrze wyposażoną salę konferencyjną, niedawno byliśmy z całą ekipą z pracy na szkoleniu w Sosnowcu w http://www.bizmir.pl/index.php/bizmir-s ... ferencyjna sala była wynajmowana na szybko w ostatniej chwili i niczego nam nie zabrakło, jeśli chodzi o wyposażenie, cały sprzęt był na miejscu do pełnej dyspozycji.

rossa87

Post autor: rossa87 » 02 kwie 2016 23:06

iksik87 pisze:A co z oprawą konferencji? Teraz na czasie są multimedia...
Takie elementy skutecznie zwracają uwagę uczestników, podnoszą rangę konferencji i pozytywnie wpływają na wizerunek organizatora. Takie jest moje zdanie. Alpha Vision proponuje naprawdę innowacyjne rozwiązania, więc równocześnie nietrudno być stale o krok przed konkurencją, kiedy się proponuje swoim Klientom takie atrakcje... :)

Bandzia

Post autor: Bandzia » 08 kwie 2016 21:02

Ja ostatnio zostałam oddelegowana jako reprezentantka naszej firmy na międzymiastowej konferencji. Wystąpienia publiczne to dla mnie duży stres. Aby dobrze się przygotować poprosiłam o pomoc trenera wystąpień Panią Dorotę Kostkowską. Dzięki jej poradom moje przemówienie przebiegło bez stresu :)

Miranda

Post autor: Miranda » 16 kwie 2016 13:12

Jesli chodzi o to, jak zorganizowac konferencje czy tez szkolenie, to polecam bardzo ciekawy artykul na ten temat: http://hotelstyl70.pl/blog/zorganizowac ... ie-firmowe
PS. Tak na marginesie - w tym hotelu mozna takze przeprowadzic szkolenia - zobaczcie sobie na galerie - fajnie to wyglada:) Chcialabym sie w takim miejscu szkolic:> A Wy?

green.eyes87

Post autor: green.eyes87 » 30 kwie 2016 22:54

Przy każdej imprezie trzeba się liczyć z koniecznością wynajmu sprzętu - choćby nagłośnienia, oświetlenia, jakiegoś ekranu i projektora. No, chyba że firma dysponuje własnym sprzętem. My wypożyczamy kompleksowo, wszystko - wraz z obsługą techniczną - od firmy AvRent.

aleksm

Post autor: aleksm » 12 maja 2016 18:51

my robilismy konferencje w Hotelu Delfin w Białej Podlaskiej i tam mieli caly potrzebny sprzet ;) nie musielismy nic wynajmowac. sale maja duza, dobry catering, swietne miejsce na tego typu eventy

Karolina_

Post autor: Karolina_ » 25 maja 2016 09:31

Jeśli któraś z Was szukałaby miejsca na organizację konferencji Warszawie i okolicach, to polecam stronę prokonferencje.pl. Mają tam bazę sal konferencyjnych oraz firm świadczących usługi takie jak catering, tłumaczenia, transport itd. Warto zapoznać się też z Poradnikiem Organizatora, zwłaszcza jak ktoś jeszcze nie ma dużego doświadczenia w tej materii ;)

Justka86

Post autor: Justka86 » 30 maja 2016 18:27

W Warszawie mogę polecić sprawdzony catering z restauracji Love Eat na Woli. Zdrowe, domowe, a przede wszystkim smaczne jedzenie. :thumbup:

green.eyes87

Post autor: green.eyes87 » 31 maja 2016 14:21

W Warszawie, jeśli chodzi o kameralne konferencje - takie do 80 osób - mogę polecić fajny obiekt. Sale szkoleniowe i konferencyjne na wynajem mają w Business Room. Ładnie, nowocześnie urządzone i wyposażone. No i lokalizacja świetna, bo samo serce Wawy :)

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 01 cze 2016 13:36

Projektor i wszystko co przydatne do prowadzenia prezentacji na konferencji znajdziesz tutaj abcprezentacji.pl. Jest bardzo dużo ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, które ułatwią ci organizację i przeprowadzenie konferencji .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Targi, kiermasze, sympozja i inne zloty i zaloty”