Idą święta

Ponarzekajmy, pochwalmy, poplotkujmy
Amelia

Re: Idą święta

Postautor: Amelia » 13 paź 2015 16:27

Jeszcze nie czuję klimatu świąt:)

Awatar użytkownika
anniee

Postautor: anniee » 17 lis 2015 16:02

Ja szukam prezentów dla dzieci. Już powoli pojawiają się oferty świąteczne. W końcu Mikołaj się zbliża. Szukam prezentu dla dziewczynki. Myślicie, że taki piesek spodoba się dziecku?

Marta38

Postautor: Marta38 » 18 lis 2015 00:14

Mnie zastanawia inna sprawa, a dokładniej jak wygląda u Was kwestia zakupu choinki? My od zawsze mamy naturalne choinki. Nic nie zastąpi tego zapachu i dotyku naturalnych igieł. W tym roku natrafiliśmy na ciekawą ofertę, gdzie nawet dzisiaj można zamówić choinkę z dostawą do domu przed samymi świętami. Myślę, że faktycznie dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż dostaje się świeżo ściętą choinkę, a nie taką leżącą w magazynie kilka tygodni. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jak dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i sił :)

Coldi

Postautor: Coldi » 20 lis 2015 21:07

Ja uwielbiam czas świąt, te wszystkie lampki, choinka ogólnie dekoracje dają mega klimat. Po za klimatem bardzo lubię sprawiać radość innym i kupować prezenty :)
W tym roku chciałabym każdemu do prezentu dokupić kawę bo uważam, że to bardzo fajny dodatek do prezentu i to bardzo aromatyczny dodatek.

Awatar użytkownika
majesty24

Postautor: majesty24 » 02 kwie 2016 21:19

Marta38 pisze:Mnie zastanawia inna sprawa, a dokładniej jak wygląda u Was kwestia zakupu choinki? My od zawsze mamy naturalne choinki. Nic nie zastąpi tego zapachu i dotyku naturalnych igieł. Myślę, że faktycznie dużą zaletą tego rozwiązania jest fakt, iż dostaje się świeżo ściętą choinkę, a nie taką leżącą w magazynie kilka tygodni. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Jak dla mnie to niesamowita oszczędność czasu i sił :)

Zawze choinka jest o tyle fajna, że czuć ten "zapach" lasu. Minusy zaczynają się, gdy trzeba się jej pozbyć. W sieci bez problemu znajdzie sie jakiś producent choinek u którego można zakupić takie drzewko na święta.

Tymoteusz1

Postautor: Tymoteusz1 » 22 lis 2016 01:06

Faktycznie, zbliżają się święta, więc coraz bardziej widać te wszystkie dylematy i dysputy nad wyższością sztucznych choinek od prawdziwych i odwrotnie. Moim zdaniem oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Grunt to wybrać takie, które Wam odpowiada. Myślę, że fajnym rozwiązaniem bedzie skorzystanie z choinkapoddrzwi.pl, dzięki czemu dostaniecie takie drzewko, jakie chcecie i to z dostawą do domu w umówionym terminie. Mi się to bardzo podoba, bo nie lubię wszystkich uciążliwości związanych z przewożeniem drzewka z targu do domu.

stapka18
Kontaktowanie:

Postautor: stapka18 » 25 lis 2016 09:25

W ogóle idea robienia sobie samemu prezentu bardzo mi się podoba.

Koraa

Postautor: Koraa » 30 lis 2016 20:22

To fakt święta tuż tuż i według mnie najwyższy czas aby pomyśleć o zakupie prezentów.
Ja już część mam resztę muszę dokupić. Nie miałam za bardzo pomysłu dlatego zaczęłam szukać po poradnikach.
Bardzo fajny w tym roku ma sklep RTV Euro AGD myślę, że warto tam zajrzeć :)

opiekunka

Postautor: opiekunka » 20 kwie 2017 16:51

Przeszły Święta i zostało kilka kilo więcej. Trzeba będzie je koniecznie zrzucić.

Wróć do „Ach ci mężczyźni”