Niania dla dziecka jaka najlepsza

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
Marzanna

Niania dla dziecka jaka najlepsza

Post autor: Marzanna » 06 lut 2015 16:00

Na co zwrócić uwagę zatrudniając nianię, jaka niania będzie najlepsza? Czy macie jakieś doświadczenia w tym temacie, a może podpowiecie mi na co zwrócić uwagę, tak ,żeby dzieckiem zajmowała się odpowiedzialna i kompetentna osoba.

Lindana

Re: Niania dla dziecka jaka najlepsza

Post autor: Lindana » 10 lut 2015 12:55

Może na początek popytać znajomych o jakąś zaufaną panią? Ja na wstępie zwracam uwagę na to czy panie palą. Oczywiście, większość zarzeka się, że nie i nigdy w życiu, a cuchną dymem papierosowym jak popielniczki. Na takie kłamstwa reaguję wręcz alergicznie. Dla mnie opiekunka nie musi być po kursach i pedagogikach, ale niech ma do życia uczciwe podejście.

Marzanna

Post autor: Marzanna » 15 lut 2015 20:01

Masz rację, żeby zwracać na to co mówią i czasami czy nie kłamią, żeby zdobyć nowa posadę. Jak już na początku coś nie jest tak to pewnie dać sobie spokój i szukać innej.

Wolinskee

Post autor: Wolinskee » 16 lut 2015 13:06

JA osobiście wolę powierzyć pociechy dziadkom, ale jak ktoś nie ma takiej opcji, to najlepiej kogoś poleconego przez znajomych:)

ewela89

Post autor: ewela89 » 23 lut 2015 17:49

Pierwsza niania to tylko ktos z polecenia. Nie radzę zatrudniać kogos zupelnie w ciemno, to szok dla Was i dla dziecka.

werko

Post autor: werko » 15 sie 2016 15:32

jest pytanie o nianie, a ja zapytam o te elektroniczne :) jakie polecacie? Na rynku jest ich mnóstwo, jedne są z monitorem oddechu inne z kamerką, jeszcze inne z innymi gadżetami, co o nich myślicie i co jest rzeczywiście warte uwagi?

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 23 lis 2017 14:41

Dobry pomysł, niania elektroniczna to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wystarczy zajrzeć by przekonać się, że w dzisiejszych czasach nie jest to wcale droga rzecz. Mając taką nianię, można zajmować się też swoimi sprawami, nieustannie kontrolując swojego malucha.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”