Wyprawka dla dziecka

O naszych kochanych pociechach… i kłopotach z nimi.
bukowskaa

Re: Wyprawka dla dziecka

Post autor: bukowskaa » 27 maja 2017 21:56

Ja mam wózek Barletta Adamex czarno-szary, bardzo mi się podoba zarówno pod względem kolorystycznym, jak i pod względem wygody. Komfortowo się go prowadzi, jest lekki, zwrotny, można się z nim wdrapać nawet na wysoki krawężnik, jest też sporo udogodnień dla maluszka - gondola z wentylacją, materacyk kokosowy itp. Poczytajcie sobie na temat tych wózków, jak macie w planach taki zakup.

Kamilak

Post autor: Kamilak » 21 lip 2017 13:50

Mi się z ostatnich zdobyczy udało zamówić materacyk i poduszkę anatomiczną do karmienia piersią. Koleżanka mi polecała tą poduszkę i położna z która kiedyś rozmawiałam :) zobaczymy co to będzie

anja87

Post autor: anja87 » 31 sie 2017 13:10

Wózek kupiliśmy używany w dobrym stanie. Jeśli chodzi o ubranka to część dostaliśmy w spadku po córce siostry. Wiadomo, że zaszalałam też troszkę na ostatnich wyprzedażach i kupiłam sporo nowych rzeczy. Fajny artykuł z rzetelnymi informacjami i praktycznymi poradami na ten temat można znalezc na portalu mamaluch.pl. Przejrzałam pobieżnie większość artykułów i już wiem, że spokojnie można z nich korzystać na co dzień - sprawdzone info na temat diety czy zdrowia malucha.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 wrz 2017 22:32

Każdy rodzic wie, ile wcześniej warto zacząć szykowanie wyprawki. Jeśli nie wiecie, co powinno się tam znaleźć, to polecam zajrzeć do zabawkaiwyprawka.pl. Sam zaglądam czasem do sklepu Zabawka i Wyprawka, więc wiem, o ile prostsze może być skompletowanie wyprawki w ten sposób.

Szefunio

Post autor: Szefunio » 24 wrz 2017 13:35

Najlepiej jest zapytać jakieś znajomej, która niedawno rodziła i ma już jakieś doświadczenia jeżeli chodzi o wyprawkę dla dziecka.

izabela44

Post autor: izabela44 » 04 gru 2017 11:27

Skompletowanie wyprawki może nie być łatwe. Ale są na rynku sklepy takie jak np. Morelkowe, gdzie wyprawka dla maluszka jest dostępna praktycznie od ręki. Mają wszystko co potrzebne - od ubranek, po różnego rodzaju akcesoria. Można wygodnie i szybko zamówić niezbędne rzeczy w jednym miejscu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze dzieci”