Blizna po cesarce

Wszystko o byciu mamą
berekatka

Blizna po cesarce

Post autor: berekatka » 21 mar 2018 16:11

Powiedzcie mi, czy znacie jakieś sprawdzone metody na walkę z bliznami? Ewentualnie jak sobie z nimi radzić. Mowa oczywiście o bliznach po cesarskim cięciu. Siostra przerabiała to w tamtym miesiącu i jakoś nie jest zadowolona z pamiątki, jaka na jej brzuchu została.

sikorka

Re: Blizna po cesarce

Post autor: sikorka » 10 maja 2018 10:41

Powiedz jej o plastrach sutricon, są świetne, na skórze się zachowują jak druga skóra, są cieniutkie i ładnie rozjaśniają i spłaszczają blizny, po paru tygodnaich powinno być już dużo lepiej, jednego plastra można używać kilka dni, tylko trzeba pamietać żeby go raz na dzień zdjąć i trochę przewietrzyć skórę, umyć ją itp.

zdetka

Post autor: zdetka » 17 maja 2018 11:45

Z tego co wiem, to na bliznę po cesarce bardzo dobrze działają specjalne plastry silikonowe. Znacznie więcej na ich temat, możecie przeczytać na stronie wszystkoobliznach.pl. Poza wspominanymi przeze mnie plastrami, możecie także poznać inne, bardzo skuteczne metody, które zlikwidują nieestetyczne blizny raz na zawsze.

mokka

Post autor: mokka » 23 maja 2018 18:36

a ja słyszałam że można też smarować zwłaszcza te świeże blizny olejkiem bio-oil, bardzo ładnie się spłycają zwężają po tym medykamencie, widziałam nawet efekty jego działania u koleżanki i byłam zaskoczona tym jaki jest skuteczny

Bizneska

Post autor: Bizneska » 24 maja 2018 09:27

a ja bylam przekonana ze po wspolczesnych cesarkach blizna nie zostaje :/

Tama

Post autor: Tama » 23 cze 2018 23:50

No jak może nie zostać skoro masz cięcie i szwy? :) Ale nie stresuj się, bo są sposoby, żeby blizna była prawie niewidoczna. Choćby nawet wspomniane plastry sutricon - jeżeli będziesz je naklejać regularnie, to bardzo szybko zapomnisz o bliznie i wskoczysz w bikini. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”