Plecaki szkolne

Wszystko o byciu mamą
Katerina21

Re: Plecaki szkolne

Post autor: Katerina21 » 13 lut 2016 23:34

Mnie osobiście bardzo podobają się plecaki szkolne Brytyjka. We wspomnianym przeze mnie sklepie jest duży wybór, a co najważniejsze za przystępną cenę możemy kupić świetnej jakości produkty, pochodzące z Wielkiej Brytanii. Na pewno będą one o wiele dłużej służyły dzieciom, niż tanie odpowiedniki z krajów azjatyckich.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 26 lut 2016 10:03

Do szkoły najlepsze będą plecaki na ramiona, chociaż mi bardziej podobają się na jedno ramie.

Lotos

Post autor: Lotos » 07 kwie 2016 11:54

dobre placaki to te z usztywnionymi placami. Zawsze takie kupuję swojemu dziecku.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 26 kwie 2016 13:44

Bardzo fajne plecaki na Brytyjce :) Pierwszy raz słyszę o tym sklepie, ale zapisałam sobie w ulubionych.

A wracając do tematu - mój nastolatek ma swój gust. Plecak wybiera sam, ja mu tylko pomagam po matczynemu i doradzam, aby kupił choć trochę "zdrowotny". teraz ksiażki do szkoły nosi w takim:
Obrazek

Mysle, ze całkiem niezły kompromis udało nam sie osiągnąć.
:king:

Marta38

Post autor: Marta38 » 26 maja 2016 20:54

Nie myślcie tylko o tym, by plecak wyglądał ładnie. Właśnie w ten sposób można przyprawić swoje dzieci o ból kręgosłupa na lata! Zadbajcie przede wszystkim o to, by plecak był odpowiednio wyważony i by dobrze leżał na plecach dziecka. Oczywiście, że da się połączyć te dwie rzeczy z gustownym wyglądem. Jeśli będziecie kierować się tymi kilkoma kryteriami, to i Wy będziecie zadowolone ze zdrowia malucha i on będzie zadowolony z wyglądu swojego plecaka.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 04 cze 2016 22:03

Plecak szkolny to jednak zakup na kilka sezonów a na pewno na jeden cały dla osób lubiących modę i plecaki sezonowe. Myślę, że większość osób znajdzie coś dla siebie wyjątkowego w swoim stylu.

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 07 cze 2016 11:16

Marta38 pisze:Nie myślcie tylko o tym, by plecak wyglądał ładnie. Właśnie w ten sposób można przyprawić swoje dzieci o ból kręgosłupa na lata! Zadbajcie przede wszystkim o to, by plecak był odpowiednio wyważony i by dobrze leżał na plecach dziecka.
Wbrew pozorom jako plecak szkolny może bardzo dobrze funkcjonować typowy model sportowy, turystyczny. Są firmy specjalizujące się w takich plecakach, które odpowiednio je usztywniają, aby znosiły trudy podróży, pieszych wycieczek. A przy okazji mają one profilowane i regulowane szelki oraz różne boczne kieszonki, uchwyty na butelki, co jest wyjątkowo przydatne w ciepłych miesiącach. Tak więc taki plecak również będzie bardzo odpowiedni.

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 15 cze 2016 11:15

Według mnie tanie plecaki szkolne też mogą być dobre. Bardzo często można spotkać plecak dobrej jakości na wyprzedaży. Wtedy też mamy okazje kupić coś naprawdę dobrej jakości w niskiej cenie. Wybierając plecak musimy pamiętać by były wygodne dla naszego dziecka ale też modnie wyglądały.

Vanessa123

Post autor: Vanessa123 » 29 cze 2016 21:20

Zanim kupię dziecku plecak do szkoły to trochę minie. Aktualnie poszukuję leżaka dla mojego półrocznego malucha. Takiego przenośnego, praktycznego. Znalazłam takie fajne kolorowe.

wandaraka

Post autor: wandaraka » 16 lut 2017 16:25

Ważne, żeby plecaki nie były za ciężkie. Dźwigać kilogramy to może dorosły mężczyzna, a nie dorastające dziecko. Zwykle za dużo rzeczy mają dzieci w plecakach i warto się temu przyjrzeć, a może i zastanowić, czy rzeczywiście aż tyle musi być?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzicielstwo”