Oszustwo na rynnę

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Roberto

Oszustwo na rynnę

Post autor: Roberto » 22 cze 2018 19:56

Pewnie niektórzy słyszeli o oszustwie na rynnę. Chciałbym przestrzec przed takimi fachowcami. Niestety dałem się i ja nabrać, wszystko przez moją kobietę. Siedziałem sobie przed komputerem i spokojnie klikałem, a nagle słyszę jakiś rumor. To z dachu rynny leciały. Moja szanowna dziewczyna wdała się w romans z fachowcami niewiadomego pochodzenia. Trudno mi powiedzieć z jakiego kraju pochodzili, wyglądali na Węgrów, Rumunów lub Cyganów, w każdym razie jeden z nich w miarę dobrze mówił po polsku. Pracę wykonali sprawnie, jeden z nich wszedł szybko na drabinę, drugi na dach, rynnę przykręcili w ciągu 20 minut, to był moment. Doszło do małych targów, bo niestety po sumą jaką zażądali była znacznie wyższa od tego co mówili na początku. Nie uczestniczyłem w negocjacji, kobieta to zrobiła. Niestety to mi przyszło zapłacić. Była to najdroższa rynna w moim życiu. Orynnował bym cała chałupę, a tak tylko jedną stronę. Dobrze chociaż, że rynna jest aluminiowa, a nie jakiś tam plastik czy ocynk. Zapłaciłem za jakość, szybkość i swoją głupotę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”