Domowe SPA

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
adriana3

Domowe SPA

Post autor: adriana3 » 02 paź 2016 22:43

Znacie jakieś kosmetyki naturalne, które idealnie sprawdzą się do domowych zabiegów w SPA ?
Chodzi mi o takie prawdziwe naturalne,organiczne kosmetyki? Mieliście z takimi jakieś doświadczenia ?

Melania111

Re: Domowe SPA

Post autor: Melania111 » 19 lis 2016 15:14

A i owszem, sama co weekend robie sobie domowe spa, jak tylko mam wolne w pracy;) bardzo fajny pomysl na relaksujacy wieczor. Osobiscie zamawiam tego rodzaju kosmetyki przez internet, bo nie lubie latac po sklepach;p, masz tam kosmetyki do wszystkiego i na wszystko;)

Awatar użytkownika
justysia77

Post autor: justysia77 » 19 sty 2017 19:25

Ja generalnie używam tylko kosmetyków, które robię sama. W sieci jest mnóstwo "przepisów" na nie, nie jest to wcale trudne, a składniki można kupić przez internet. Niestety, większość kosmetyków, także eco mnie uczulało, albo nie spełniało jakichś moich oczekiwań odnośnie składu. Więc polecam takie rozwiązanie. DO tego dokupiony mam skin scrubber. Nie jest drogi, a pozwala najpierw skórę dobrze oczyścić, żeby nic nie blokowało wchłaniania, a potem wspomaga wchłanianie produktu.
Moja skóra jest cuuudowna, więc myślę, ze to najlepsza rekomendacja ;)

Kola

Post autor: Kola » 28 cze 2017 09:57

To tak jak ja. Też przygotowuję sobie kosmetyki, ale nie z powodów uczuleniowych tylko chcę mieć po prostu swoje produkty. Domowe Spa to świetna sprawa z tym, że wszystkich zabiegów same nie zrobimy, chociażby masaże. Na taki np. masaż połączony z niezwykle odżywczym peelingiem chodzę do salonu Good Time Day Spa, rewelacyjnie go robią! Ciało mam rozmasowane, odprężone, a skórę tak wygładzoną, że ach! W domu tylko podtrzymuję swoimi kosmetykami uzyskany efekt.

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 24 lis 2017 10:56

Dokładnie, nie wszystkie zabiegi jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie w domu. Odwiedzenie profesjonalnego studia masażu jest dobrym pomysłem. Ciekawą formą masażu tajskiego jest ten z wykorzystaniem podgrzanych na parze kompresów ziołowych. Kombinacja leczniczych ziół aplikowana na ciało poprzez masaż sprawia, że dzięki takiemu zabiegowi skóra staje się elastyczna i nabiera zdrowego wyglądu.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”