Jaka drukarka?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Dermatolog33

Re: Jaka drukarka?

Post autor: Dermatolog33 » 19 lis 2016 00:03

No tak kadridże to spora oszczędność, ale ja też nie jestem zwolenniczką takiego używania. W sumie za swoje zamienniki tonerów Asarto płacę 2x mniej, a jakościowo jest cacy.
A wracając do głównego pytania. Jeżeli chcesz bardzo tanią drukarkę w eksploatacji to najlepiej na tusz, ja np. szczerze polecam urządzenie wielofunkcyjne marki brother j105. To cudo jest genialne, a do tego dosyć tanie bo za ok 400zł można dostać.

zdetka

Re: Jaka drukarka?

Post autor: zdetka » 25 cze 2018 10:09

Jeżeli mowa o drukarce, to ja bez wątpienia polecam wam ofertę od http://drukarkizafree.pl/ . Jestem przekonana, że ta oferta zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Zamiast kupować nowy i drogi sprzęt, możecie go po prostu wynająć. To zdecydowanie korzystniejsze finansowo rozwiązanie. Płacimy tylko 27zł abonamentu na miesiąc oraz 3gr od wydrukowanej strony, przy czym materiały eksploatacyjne mamy za free (takie jak tusze i tonery). Również ewentualny serwis drukarki jest w cenie. Oczywiście kserokopiarki też mają w ofercie, jakby ktoś szukał ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”